Awexim, od ponad 25 lat specjalizujemy się
w optymalizacji procesów produkcyjnych.

Przecinarki taśmowe, śrutownice, oczyszczarki, piły taśmowe, gratowarki, systemy magazynowe

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie Pokażemy, policzymy,  <br>doradzimy.

Pokażemy, policzymy,
doradzimy.

Istniejemy na rynku od ponad 25 i specjalizujemy się w doradztwie oraz wdrożeniach linii produkcyjnych, obrabiarek i narzędzi skrawających.

Największe zakłady produkcyjne w Polsce na co dzień korzystają ze wsparcia naszego 50 osobowego zespołu! Dołącz do nich!

 

Więcej o nas!

Narzędzia skrawające

Współpracujemy tylko z precyzyjnie wyselekcjonowanymi producentami, którzy są absolutnymi liderami jakościowymi w swoich branżach.
W stałej obsłudze narzędziowej posiadamy ponad 1000 firm w Polsce!

 

Przejdź do artykułu

WIKUS – piły taśmowe

WIKUS to największy producent pił taśmowych w Europie i światowy lider jakościowy. W ofercie są piły taśmowe do cięcia stali, piły taśmowy do metalu, tytanu, aluminium czy kamienia. Nasze piły przetną wszystko.

Obrabiarki, linie produkcyjne i systemy magazynowe

Dzięki wdrażanym przez nas obrabiarkom, liniom produkcyjnym oraz systemom produkcja w zakładzie wchodzi na nowy poziom.
W Polsce jest ponad 500 “naszych”  linii  produkcyjnych i systemów !

 

behringer przecinarka taśmowa Przejdź do artykułu

Przecinarki taśmowe BEHRINGER

BEHRINGER to światowy producent wytwarzający przemysłowe przecinarki taśmowe. Maszyny BEHRINGER dedykowane są do najcięższych zadań cięcia, dlatego nasi klienci stosują je przede wszystkim w hutach, w przemyśle lotniczym, w branży samochodowej, a także przy produkcji konstrukcji stalowych.

Przejdź do artykułu

VERNET – obróbka kształtowników i blach

Firma Vernet Behringer, należąca do grupy Behringer, jest światowym liderem w produkcji maszyn i linii do wytwarzania konstrukcji stalowych. W jej portfolio znajdują się urządzenia do obróbki kształtowników, kątowników i płyt.

Przejdź do artykułu

EISELE – przecinarki tarczowe

EISELE jest czołowym producentem przemysłowych wysokowydajnych przecinarek tarczowych. W portfolio znajdują się przecinarki do cięcia na wprost i pod kątem. Dedykowane do pił węglikowych i HSS.

drukarki 3d oraz drukarka 3d sls Przejdź do artykułu

FARSOON – przemysłowe drukarki 3d sls

Farsoon to czołowy światowy producent przemysłowych maszyn do wytwarzania przyrostowego (drukarki 3d sls) . W portfolio znajdują się urządzenia do produkcji z plastików oraz z metali

Aktualności

JESTEŚMY GENERALNYM IMPORTEREM PONIŻSZYCH FIRM

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Zobacz ciekawe wdrożenia jakie realizowaliśmy dla naszych klientów

Zobacz nasze przykładowe wdrożenia, które mogą być podobne do Twoich potrzeb, lub które mogą stać się inspiracją dla Twojego wdrożenia. To jedynie fragment naszych możliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.