Wiercisz? Z nami zrobisz to szybciej i taniej!

BOTEK to specjalista od głębokich wierceń. To przede wszystkim najwyższa jakość dla wierteł lufowych, w systemie BTA oraz Ejector.

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie Botek w Polsce
Logotyp

Botek w Polsce

Awexim jest generalnym importerem firmy BOTEK – narzędzia do głębokiego wiercenia.

Istniejemy na rynku od ponad 25 lat, zatrudniamy 50 osób,  i specjalizujemy się przede wszystkim w optymalizacji procesów głębokiego wiercenia. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, w związku z tym nasz zespół specjalistów technicznych wspiera klientów w całej Polsce, aby ich wiercenie było przede wszystkim szybsze i tańsze.

Dołącz do najlepszych!

Produkty w ofercie BOTEK

Aktualności

O firmie BOTEK - narzędzia do głębokiego wiercenia

BOTEK Präzisionsbohrtechnik GmbH
Längenfeldstrasse 4
72585 Riederich
Germany
www.botek.de 

O firmie BOTEK

BOTEK jest globalnym graczem – dostarcza kompleksowe systemy do wiercenia głębokich otworów, zatrudniającym około 800 pracowników na całym świecie. Nasza podstawowa działalność koncentruje się przede wszystkim na chłodzonych wewnętrznie narzędziach do wszystkich systemów do wiercenia głębokich otworów o średnicach od 0,5 do 1000 mm. Nasi klienci mogą w związku z tym korzystać z naszego doświadczenia w zakresie wiercenia głębokich otworów w ramach naszych usług przed, w trakcie i po sprzedaży narzędzi.

Podsumowując: Technologia botek jest przełomowa. Druga generacja rodzinnego przedsiębiorstwa kontynuuje udaną specjalizację w zakresie narzędzi do wiercenia głębokich otworów i procesów w swojej głównej fabryce w Riederich u podnóża Szwabskiej Alb oraz w zakładach produkcyjnych we Francji, na Węgrzech i w Indiach. Inaczej mówiąc: na całym świecie.

Oferta firmy BOTEK

W ofercie znajduje się szeroki zakres narzędzi, a są to dla przykładu: wiertła lufowe,  narzędzia lufowe powiercające, wiertła lufowe  trepanacyjne, wiertła w systemie Ejector do pełnego materiału i powiercające, wiertła w systemie BTA, wiertła twin-flute, a także narzędzia specjalne – wiertła i frezy.

Film o BOTEK

 

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Wdrożenia BOTEK

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.