ROSLER RDGE (śrutownica oczyszczarka przelotowa z pasem siatkowym)

Ten typ śrutownic jest optymalnym rozwiązaniem dla ciągłego procesu śrutowania zarówno dla detali płaskich jak i takich o bardzo złożonym kształcie. Części są przenoszone przez komorę śrutującą za pomocą bardzo odpornego na zużycie siatkowego pasa transportowego. Dostępne z 2, 4 oraz 8 turbinami.

 

 

Dane techniczne i dodatkowe informacje

Ważne:

  • Maszyny te doskonale nadają się do wszechstronnej, kompletnej i ciągłej obróbki strumieniowo-ściernej elementów zarówno płaskich, jak i objętościowych oraz bardzo złożonych.
  • Dzięki 4 lub 8 turbinom Hurriicane o dużej mocy, zamontowanym wokół obudowy (zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej), możliwe jest również obróbka bardzo skomplikowanych elementów, które mają “kieszenie” lub trudno dostępne miejsca. Bardzo odporny na zużycie, siatkowy pasek z siatki drucianej, z regulacją napięcia, zapewnia transport części.
  • Specjalna prowadnica taśmy umożliwia turbiny dolne przedmuchiwanie tylko przez jedną pozycję taśmy, co oznacza, że maskowanie jest ograniczone do minimum.

Opis:

Oczyszczarki strumieniowo-ścierne z taśmą drucianą są idealnym rozwiązaniem dla wszechstronnego, ciągłego czyszczenia strumieniowo-ściernego płaskich, dużych i skomplikowanych elementów obrabianych. Wysoce elastyczna koncepcja urządzenia gwarantuje wysoką sprawność operacyjną w szerokim zakresie zastosowań śrutowania, szczególnie w przypadku gratowania, czyszczenia strumieniowo-ściernego, szorstkowania powierzchni, usuwania zgorzeliny i rdzy.

Położenie wysokowydajnych turbin, optymalnie ustawionych zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej na obudowie maszyny, zapewnia, że strumień wyrzutowy całkowicie dociera do skomplikowanych powierzchni, takich jak kieszenie i podcięcia. Obrabiane elementy są transportowane przez maszynę. oczyszczarka strumieniowo-ścierna na niekończącym się, bardzo odpornym na zużycie, drucianym pasie siatkowym.

Przy takim rozmieszczeniu długie elementy (płyty i inne elementy), które mogą być stosowane w maszynie do czyszczenia strumieniowo-ściernego. ) mogą być przetwarzane. Ale system transportu siatki drucianej pozwala również skutecznie śrutować elementy strumieniowo-ścierne, które mogą być zbyt małe dla przenośnika rolkowego. Należą do nich odlewy piaskowe i odlewy ciśnieniowe, odlewy profilowane i cięte płomieniowo oraz części karoserii samochodowych, jak również
obrabiane elementy obrabiane maszynowo. Umieszczenie kilku małych elementów obok siebie na taśmie z siatki drucianej może znacznie zwiększyć wydajność maszyny. przepustowość.

Standardowe prędkości transportu wahają się od 0,6 – 6 m/min (2 – 20 ft/min). Rösler oferuje rozwiązania dla większego transportu. prędkości i specjalnych wymagań klienta.
Dzięki szerokości maszyny od 600 do 1600 mm (24 – 63″) maszyny RDGE do produkcji siatek drucianych mogą pracować praktycznie z każdym rodzajem obrabianego elementu i przepustowość przy minimalnych wymaganiach przestrzennych.

Przedłużenia systemu transportu siatki drucianej po stronie wlotowej i wylotowej ułatwiają integrację zautomatyzowanej obsługi. lub zrobotyzowane jednostki ładunkowe/rozładunkowe. Maszyny RDGE można łatwo zintegrować z istniejącymi lub zupełnie nowymi liniami produkcyjnymi.

 

Ważne funkcje i możliwości ROSLER RDGE

Pozycja turbin

Turbiny umieszczone są na dachu i na dnie kabiny pod lekkim kątem poziomym i pionowym, zapewniając ich optymalne rozmieszczenie. Gwarantuje to doskonałe efekty śrutowania na elementy obrabiane o różnych rozmiarach i kształtach. Cztery (4) lub osiem (8) turbin z napędem bezpośrednim w układzie w pozycji lustrzanego odbicia ukośnego gwarantuje równomierny, jednorodny strumień wybuchu nad całkowita szerokość pasa. Specjalne płyty prowadzące do obróbki strumieniowo-ściernej wykonane z twardego metalu przyczyniają się do dalsze stężenie “gorącego punktu”, co skutkuje większą intensywnością wybuchu i redukcją
zużycie maszyny.

Taśma transportowa z siatki

Taśma transportowa składa się z płaskiej siatki drucianej dostępnej w różnych rozmiarach siatki. Standardowe taśmy wykonane są z odpornej na zużycie stali sprężynowej. W przypadku bardziej agresywnych zastosowań lub w przeliczeniu na Specyfikacja klienta: taśma transportowa może być również wykonana ze stali manganowej. W tym w wersji, w której pasek może z łatwością wytrzymać dwa razy dłużej. Aby upewnić się, że pasek działa prawidłowo i że aby zapobiec jej uszkodzeniu, napęd pasowy jest wyposażony w układ kontroli pracy i przeciążenia.
systemu. Dolne turbiny przepuszczają powietrze tylko przez jedną warstwę taśmy. W ten sposób minimalizuje się tzw. efekt cieniowania (lekkie maskowanie).

Zautomatyzowana obsługa materiału

Ponieważ taśma z siatki drucianej wystaje z przedsionków wlotowych i wylotowych, oczyszczarki strumieniowo-ścierne z siatki drucianej firmy Rösler można łatwo połączyć z automatycznymi systemami załadunku i rozładunku elementów. Na przykład surowe elementy obrabiane mogą być przenoszone do oczyszczarki strumieniowo-ściernej za pomocą przenośnika taśmowego lub robota. Gotowe elementy można łatwo przenieść na kolejne przenośniki taśmowe w celu automatycznego transportu do następnego etapu produkcji lub stacji rozładunkowej.

Zobacz ciekawe wdrożenia ROSLER

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną