ROSLER RDR (do rur i prętów)

Maszyny RDR są stosowane do oczyszczania rur, prętów okrągłych, odkuwek surowych i innych elementów okrągłych. Koncepcja transportu jednosplotowego pozwala na łatwą integrację tych maszyn z kompletnymi liniami produkcyjnymi, takimi jak: cięcie piłą, wiercenie, spawanie, malowanie, ochrona antykorozyjna i/lub znakowanie.

Dane techniczne i dodatkowe informacje

Elementy o średnicy do 1000 mm (39″) mogą być łatwo obrabiane. W porównaniu z konkurencyjnymi systemami koncepcja urządzeń oszczędzających miejsce jest znacznie mniejsza i nie wymaga wykopu pod fundamenty. Wysokiej jakości obudowa maszyny wykonana ze stali manganowej oraz dodatkowa wykładzina komory strumieniowo-ściernej z wymiennymi płytami ze stali manganowej gwarantują długą żywotność sprzętu. Duże drzwi inspekcyjne ułatwiają dostęp do komory strumieniowo-ściernej, skracając czas potrzebny na konserwację.

Pozycja turbin

Turbiny na śrutownicach rurowych i rurowych są rozmieszczone wzdłużnie, a kierunek transportu obrabianego elementu zapewnia wyższą wydajność śrutowania w porównaniu z turbinami rozmieszczonymi pod kątem. W zależności od wielkości maszyny instaluje się jedną lub kilka turbin o różnej wydajności. Obrabiane elementy obracają się 2,5 raza w “gorącym miejscu” utworzonym przez turbiny. Gwarantuje to całkowite pokrycie powierzchni obrabianego elementu i doskonałe wyniki czyszczenia strumieniowo-ściernego.

Transport detali

Nachylone rolki systemu transportowego walców diablo powodują przemieszczanie się obrabianych elementów. i obracać się w tym samym czasie. Stożkowate wałeczki umieszczone na zewnątrz śrutownicy. są pokryte poliuretanem, co umożliwia delikatny i cichy transport obrabianych elementów. Wewnątrz komora strumieniowo-ścierna, rolki są poddawane obróbce cieplnej w celu zwiększenia odporności na ścieranie. W zależności od rozstawu kółek Odległości między rolkami są one napędzane pojedynczo lub w grupach z łańcuchami. Wałki te są napędzane pojedynczo lub w grupach z łańcuchami. Wsad jest ładowany na przenośnik rolkowy za pomocą dźwigu, wózka podnośnikowego lub ręcznie.

Załadunek i rozładunek

Specjalne urządzenie załadowcze przenosi surowe elementy z równoległego lub transportowego przenośnika rolkowego przez przenośnik łańcuchowy do systemu transportowego oczyszczarki strumieniowo-ściernej. Urządzenie wyładowcze podnosi oczyszczone elementy z wyjściowego systemu transportu rolkowego za pomocą przenośnika łańcuchowego poprzecznego na stację pomiaru długości i/lub wagi, stację wiązania lub inny przenośnik rolkowy w celu przetransportowania ich do następnego etapu produkcji.

Stacja wiązania rur

Urządzenie rozładowcze umieszcza gotowe elementy w lejku zbiorczym, który podobnie jak równoległy przenośnik rolkowy transportowy po stronie załadunku jest umieszczony wzdłuż przenośnika rolkowego wylotowego. Nad lejkiem zbiorczym biegnie taśma, gdy partia jest kompletna, taśma ta jest opuszczana i wiąże partię w kształcie trapezu. Wiązki mogą być wiązane automatycznie i w razie potrzeby również oznakowane.

Zobacz ciekawe wdrożenia ROSLER

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną