ROSLER RMBC (bębnowa)

Ten typ śrutownic jest idealny przy przy masowym oczyszczaniu detali występujących w dużych partiach. RMBC oferuje szeroki zakres aplikacji – od małych i delikatnych komponentów plastikowych po ciężkie odkuwane detale. Śrutownica dostępna jest z  gumowym lub stalowym pasem będnowym.

Oczyszczarki strumieniowo-ścierne bębnowe RMBC są idealne do czyszczenia strumieniowo-ściernego elementów w partiach.

Optymalne wyniki czyszczenia strumieniowo-ściernego osiąga się na małych, delikatnych częściach metalowych lub plastikowych, dużych, ciężkich odlewach, częściowo pokrytych piaskiem lub zgorzeliną. Podczas procesu śrutowania obrabiane elementy są stale kaskadowane nad sobą, co skutkuje efektywnym pokryciem całego obszaru śrutowania. Ciągły kontakt pomiędzy obrabianymi elementami przyspiesza proces gratowania i/lub rozluźniania i usuwania rdzeni piaskowych z odlewów piaskowych. Nawet trzy wysokowydajne turbiny strumieniowo-ścierne gwarantują jednorodne wyniki obróbki strumieniowo-ściernej w bardzo krótkim czasie cyklu.

Taśma bezkońcowa może się składać z wysokiej jakości perforowanej gumy lub odpowiednio listwy ze stali hartowanej lub stali manganowej. Specyficzne dla przedmiotu obrabianego paski mieszające, albo przyklejone do gumy, albo przyspawane do listewek, zapewniają optymalne kaskadowe działanie w połączeniu z wybrana prędkość taśmy. Oczyszczarki strumieniowo-ścierne taśmowe z serii RMBC są idealne do usuwania zgorzeliny, zadziorów, szlifowania lub usuwania piasku z rdzeni dla wszystkich typów odlewy, odkuwki i elementy obrabiane cieplnie. Oczyszczarki strumieniowo-ścierne z taśmą gąsienicową firmy Rösler są dostępne w pięciu różnych rozmiarach.

W zależności od wykonywanego zadania śrutowania, mogą one być wyposażonych w wysokowydajne turbiny strumieniowo-ścierne lub ciśnieniowe systemy strumieniowo-ścierne. Dzięki temu możemy zaoferować alternatywę sprzętową dla każdy rodzaj mediów wybuchowych, czy to metalowych, mineralnych, plastikowych, czy nawet organicznych.

Ważne funkcje i możliwości śrutownic bębnowych ROSLER RMBC

Listwy wykonane z hartowanej stali lub manganu.

W przypadku stosunkowo dużych ciężarów detali mniejsze modele RMBC (do RMBC 4.2) mogą być wyposażone w stalową taśmę listwową zamiast w standardową taśmę gumową. Większe maszyny, RMBC 6.2 i większe, są dostępne tylko z taśmą stalową, zaprojektowaną dla pojedynczych sztuk o wadze do 250 kg (550 funtów) i wadze partii do 3000 kg (6 600 funtów). Dla zastosowań wymagających bardzo wysokiej odporności na ścieranie Rösler oferuje taśmy z listwami wykonanymi z
stal manganowa.

Automatyczny załadunek i rozładunek

Indywidualne koncepcje załadunku i rozładunku detali zwiększają ogólną produktywność, redukują nieproduktywne czasy i ograniczają zaangażowanie operatora do absolutnego minimum. Nasze oczyszczarki strumieniowo-ścierne z taśmą gąsienicową można łatwo zintegrować z kompletnymi liniami produkcyjnymi za pomocą w pełni automatyczne działanie. Nasza szeroka gama rozmiarów maszyn i urządzeń peryferyjnych umożliwia do zaoferowania szerokiej gamy rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. Dla przykładu, dla delikatnej pracy. Załadunek i rozładunek koncentrujemy się na minimalizacji różnych wysokości załadunku i rozładunku. Do precyzyjnego, specyficznego dla wagi partii detali, opracowaliśmy specjalne rozwiązania w zakresie ładowarki wagowe i przenośniki buforowe.

Wersja specjalna dla odlewni

Grube płyty z manganu lub staliwa całkowicie chronią obudowę maszyny przed przedwczesne zużycie, nawet w przypadku najbardziej agresywnych środków do czyszczenia strumieniowo-ściernego. Gwarantuje to długi okres użytkowania, nawet przy najbardziej agresywnych mediach ściernych. żywotność sprzętu przy wysokim czasie sprawności i niskich kosztach utrzymania. Dwustopniowe separatory magnetyczne z wbudowanym separatorem do płukania powietrza, wszystkie zanieczyszczenia, które mogą negatywnie wpływać na proces śrutowania i mogą powodować przedwczesne zużycie. ubranie. Piasek, zgorzelina i pył są bezpiecznie usuwane w trakcie procesu, tak aby tylko czyste media w podane wielkości ziaren są dostarczane z powrotem do turbin ściernych.

Zobacz ciekawe wdrożenia ROSLER

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną