ROSLER SHOT PEENING (kulownica)

Rosler posiada w  swojej ofercie systemy do kulowania, które jest bardzo popularnym procesem utwardzania powierzchniowego. Najczęściej stosowane są w  aplikacjach kolowania elementów napędów, skrzyń biegów, wałków napędowych, sprężyn czy łopatek turbin.

Dane techniczne i dodatkowe informacje o urządzeniach do kulowania ROSLER

Różne systemy skrzyń dla branży lotniczej z wagą do 3kg i wymiarem maksymalnym do 400mm są kulowane na tego typu maszynach. Kulowanie jest oparte o pracę 6-osiowego robota z dwiema dyszami. Podczas kulowania równoczesnie detal jest obracany. Dzięki temu systemowi można osiągnąć wydajność 30 elementów na godzinę.

Dla motoryzacji.

Kulowanie jest procesem wymagającym niezwykłej precyzji i  powtarzalności. To jest gwarantowane przez specjalny, w pełni automatyczny proces kontroli połączony z robotem i opracowanym przez Rosler systemem dla produkcji komponentów silników. Systemy działają w  pełni automatycznie z  wykorzystaniem sterowników PLC lub kompuerów.

 

Dla przemysłu lotniczego.

System kulowania z wykorzystaniem sprężonego powietrza jest najczęściej stosowany w przemyśle lotniczym. Dysze są zamontowane na 6-osiowym robocie w celu zapewnienia stałego rezultatu w połączeniu z  obracaniem się detalu. Sterowany CNC system działa w pełni automatycznie, co gwarantuje powtarzalne i bardzo precyzyjne kulowanie.

Zobacz ciekawe wdrożenia ROSLER

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną