Farsoon zaprasza: Połączmy się na Formnext 2020!

Farsoon Technologies zaprasza do udziału w targach online

Formnext 2022 Let’s connect!

W imieniu firmy Farsoon Technologies serdecznie zapraszamy na udział w wirtualnym wydarzeniu Formnext 2020. Formnext to wiodące na świecie targi przemysłowe związane z technikami przyrostowymi. W tym roku targi odbędą się on-line w dniach 10-12 listopada, więc nie trzeba się martwić o podróżowanie! Już teraz warto zarejestrować się za pomocą naszego kodu: FN20AS150, aby odwiedzić Formnext za darmo! Co więcej, Formnext-Connect będzie otwarty dla wszystkich odwiedzających od końca października 2020 roku. Połączmy się, Farsoon zaprasza na Formnext 2020!

Farsoon zaprasza na Formnext 2020

Podczas tegorocznej edycji imprezy realizowanej w formie cyfrowej Farsoon zaprezentuje swoje najnowsze, innowacyjne rozwiązania w zakresie przemysłowej produkcji przyrostowej z metali i tworzyw sztucznych, które pozwolą rozrastać się biznesowi w tej dziedzinie. Filozofią firmy Farsoon to “Open for Industry”, potwierdzona przez prawdziwie otwartą platformę operacyjną i partnerstwo biznesowe w kierunku kompleksowego ekosystemu 3D. Globalny zespół ekspertów ds. druku 3D z Europy, obu Ameryk i regionów AMEA będzie dostępny za pośrednictwem platformy Formnext-Connect. Jeśli chcesz umówić się na spotkanie z Farsoon, skontaktuj się z Nami!

Pomimo wyzwań gospodarczych w 2020 roku Farsoon odnotowała znaczny wzrost swojej działalności. Dzięki przywróceniu normalnej działalności i produkcji w centrali Farsoon w Chinach firma jest znów gotowa wspierać swoich klientów i partnerów na całym świecie, aby spełnić ich potrzeby w tych trudnych czasach. Dzięki rosnącym zdolnościom produkcyjnym i możliwościom wsparcia jesteśmy przekonani o wzroście rynku druku 3D w 2021 roku, również w Polsce!

Zapraszamy do udziału w prezentacji Farsoon&Siemens!

Podczas tego wydarzenia eksperci firmy Farsoon przedstawią prezentacje na Siemens Additive Manufacturing Summit, podsumowując współpracę pomiędzy Farsoon i Siemens. Współpraca opiera się na integracji rozwiązań technologicznych obu firm. Szczegółowy harmonogram i informacje dotyczące rejestracji znajdują się tutaj.

Tytuł prezentacji: Zintegrowane rozwiązanie AM dla użytkowników przemysłowych

Współprowadzący: dr Xu Xiaoshu (CEO i założyciel Farsoon Technologies), Jan-Peter Derrer (Senior Business Development Manager w Farsoon Europe GmbH), Martin Gehringer (Senior Business Development Manager w Siemens AG)

Czas trwania prezentacji: 14:20-14:40, 10 listopada