Wiercisz? Z nami zrobisz to szybciej i taniej!

BOTEK to specjalista od głębokiego wiercenia. To przede wszystkim najwyższa jakość dla wierteł lufowych, głowic wiercących w systemie BTA oraz Ejector i specjalistycznych narzędzi skrawających!

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie Botek w Polsce
Logotyp

Botek w Polsce

Awexim to generalny importer produktów firmy BOTEK – narzędzia do głębokiego wiercenia w Polsce.

Jesteśmy na rynku już od ponad 25 lat. Specjalizujemy się w optymalizacji procesów produkcji. Nasz zespół specjalistów technicznych wspiera ponad 1000 klientów w całej Polsce. Dodatkowo chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie głębokiego wiercenia.

Dołącz do najlepszych!

Produkty w ofercie BOTEK

BOTEK zajmuje się projektowaniem i produkcją narzędzi do wiercenia głębokich otworów. Dodatkowo, w swojej misji stawia na znalezienie najbardziej ekonomicznego rozwiązania dla każdego klienta. Dzięki fachowej wiedzy i stosowaniu innowacyjnych technologii to dziś lider branży!

Co więcej, myśl przewodnia BOTEK to ciągle się doskonalić!

Aktualności

Znamy się na wierceniu i doradzimy, jak wiercić taniej i szybciej!

Pokaż mi!

O firmie BOTEK

BOTEK Präzisionsbohrtechnik GmbH
Längenfeldstrasse 4
72585 Riederich
Germany
www.botek.de 

O firmie BOTEK

BOTEK jest globalnym graczem i dostarcza kompleksowe narzędzia do głębokiego wiercenia. To firma zatrudniająca około 800 pracowników na całym świecie i koncentruje się przede wszystkim na chłodzonych wewnętrznie narzędziach do wszystkich systemów do wiercenia głębokich otworów o średnicach od 0,5 do 1000 mm. W związku z tym, Nasi klienci mogą korzystać z doświadczenia w zakresie wiercenia głębokich otworów w ramach naszych usług przed, w trakcie i po sprzedaży narzędzi. Dodatkowo, technologia BOTEK jest przełomowa.

Druga generacja rodzinnego przedsiębiorstwa również kontynuuje swoją pomyślną specjalizację w zakresie narzędzi do wiercenia głębokich otworów. Główna fabryka znajduje się w Riederich u podnóża pasma Jury Szwabskiej a co więcej w zakładach produkcyjnych we Francji, na Węgrzech i w Indiach. Inaczej mówiąc: na całym świecie.

Oferta firmy BOTEK

W ofercie znajduje się szeroki zakres narzędzi, a są to dla przykładu: wiertła lufowe, narzędzia lufowe powiercające, wiertła lufowe trepanacyjne, wiertła w systemie Ejector do pełnego materiału i powiercające, wiertła w systemie BTA, wiertła twin-flute, a także narzędzia specjalne – wiertła i frezy specjalnego przeznaczenia.

Film o BOTEK

 

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Wdrożenia narzędzi skrawających BOTEK

Codziennie wdrażamy narzędzia skrawające u klientów docelowych w Polsce. Specjalizujemy się w optymalizacji procesów produkcyjnych i sprawiamy, że produkcja jest szybsza i tańsza. Zobacz przykładowe nasze wdrożenia!

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.