Automatyczne, przemysłowe przecinarki taśmowe do metalu, stali – BEHRINGER

BEHRINGER to światowy lider produkujący przemysłowe przecinarki taśmowe!
Jeżeli chcesz ciąć szybko i tanio, to z nami osiągniesz ten cel!

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie BEHRINGER w Polsce
Logotyp

BEHRINGER w Polsce

Przemysłowe przecinarki taśmowe BEHRINGER w Polsce – to ponad 350 instalacji u najbardziej wymagających klientów.

Huty, kuźnie, branża automotive, aerospace, kolejnictwo czy hurtownie stali to przede wszystkim nasi główni klienci. 

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w optymalizacji procesów cięcia taśmowego, dlatego wiemy jak sprawić, aby Twoje procesy były szybsze i tańsze! Sprawdź nas!

 

Logotyp

Produkty w ofercie BEHRINGER

BEHRINGER to czołowy producent przemysłowych przecinarek taśmowych

Nasze przecinarki taśmowe są przede wszystkim dostosowane do najcięższych zadań cięcia taśmowego, dlatego w związku z tym warto je przetestować. Od małych przecinarek półautomatycznych przez wielkogabarytowe maszyny typu GANTRY po w pełni zautomatyzowane i zrobotyzowane linie tnące.

Aktualności

Poznaj 20 powodów dlaczego cięcie przecinarkami BEHRINGER będzie szybkie i tanie!

Pokaż mi!

O firmie BEHRINGER

Behringer przecinarki taśmowe siedziba główna
Behringer przecinarka taśmowa centrum cięcia taśmowego przecinarki taśmowe
Behringer automatyczna przecinarka taśmowa hbp kątowa
Przecinarka taśmowa do metalu behringer hbe 411
behringer przecinarka taśmowa do stali system pomiaru

Behringer GmbH
Maschinenfabrik und Eisengießerei
Industriestraße 23 – D-74912 Kirchardt
Germany
www.behringer.net

Przecinarka taśmowa Behringer – najwyższa jakość cięcia

Firma Behringer jest dzisiaj światowym liderem produkującym przemysłowe przecinarki taśmowe. Wybieramy najlepszych, dlatego Awexim jest wyłącznym przedstawicielem firmy BEHRINGER na Polskę od ponad 25 lat.

Historia – 100 lat historii budowy przecinarek taśmowych

Firma BEHRINGER GmbH została założona w 1919 roku przez Augusta Behringera jako warsztat mechaniczny. Po II wojnie światowej firma opracowała i wyprodukowała swoją pierwszą piłę ręczną, dlatego w 1952 r. firma uruchomiła pierwszą własną odlewnię żeliwa, która zaopatrywała stale rozwijającą się produkcję pił. Pierwsza przecinarka taśmowa do metalu została opracowana i wyprodukowana w 1977r.  Natomiast w 2000 r. doszło do przejęcia firmy EISELE – specjalisty od pił tarczowych i od tego momentu BEHRINGER GmbH stał się jednym z niewielu kompletnych dostawców na rynku technologii cięcia.

Przecinarki taśmowe Behringer dzisiaj

Behringer GmbH działa zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.  Zatrudniając około 400 pracowników na całym świecie, firma eksportuje swoje produkty do ponad 70 krajów. Spółki zależne w Weilheim / Teck, USA i Francji oraz przedstawicielstwa na całym świecie zapewniają optymalną obsługę klienta. Pomimo swojej międzynarodowej orientacji, firma pozostaje mocno związana ze swoją obecną siedzibą. Drugim filarem firmy Behringer GmbH jest własna odlewnia, dlatego dostarczamy niektóre komponenty do własnej produkcji maszyn, ale nasza odlewnia produkuje części dla naszych klientów z niemieckiego przemysłu maszynowego. Podsumowując, od odlewów surowych z żeliwa szarego lub sferoidalnego, aż po gotowe do montażu komponenty, dostarczamy wszystko z jednego źródła.

Przecinarki taśmowe w ofercie Behringer

Podsumowując, w naszej ofercie znajdują się liczne przemysłowe przecinarki taśmowe BEHRINGER, w tym m.in.: przecinarki taśmowe do metalu i metali nieżelaznych, przecinarki dwukolumnowe, przecinarki na łożyskach liniowych. Pogrupowane są one więc według sposobu działania:

  • HBE DYNAMIC – ekonomiczne automatyczne przecinarki do metalu
  • HBM –  wysokowydajna przecinarka automatyczna
  • HBP SEMI-AUTOMATIC –  półautomatyczne przecinarki taśmowe
  • LARGE – wielkogabarytowe przecinarki do najcięższych zadań cięcia.
  • HBP-HBE MITRE – przecinareki taśmowe do cięcia pod kątem
  • LPS – pionowe przecinarki taśmowe do płyt i bloków

Przecinarki taśmowe – jak wybrać odpowiednią?

W przemyśle, jednym z podstawowych urządzeń do obróbki metali są przecinarki taśmowe. Na rynku dostępnych jest wiele typów tych urządzeń – automatyczne, półautomatyczne, manualne, horyzontalne, pionowe, dwukolumnowe czy sworzniowe. Wybór danego rodzaju przecinarki zależy głownie od tego, do czego będzie ona stosowana, a także od tego jakiej wydajności się oczekuje.

W przecinarkach taśmowych wydajność zależy głównie od konstrukcji urządzenia, jednak precyzja pracy i niezawodność są na bardzo wysokim poziomie. Natomiast nasza każda półautomatyczna oraz automatyczna przecinarka taśmowa została stworzona do w pełni profesjonalnych zastosowań, głownie w bardzo dobrze rozwiniętym przemyśle, ponieważ jej konstrukcja spełnia a nawet wykracza ponad najbardziej wyśrubowane wymagania. Wystarczy wstępnie zaprogramować urządzenie przy pomocy panelu sterowania, a wszystkie kolejne kroki są realizowane w wielu maszynach bez udziału operatora, dzięki czemu można uniknąć błędów ludzkich i znacznie zwiększyć wydajność urządzenia.

Skontaktuj się z naszym doradcą, a dobierzemy dla Ciebie odpowiednie urządzenie.

Przecinarki automatyczne – zastosowanie

Jak łatwo się domyślić, przecinarki automatyczne są w pełni zautomatyzowane. Co oznacza, że ich obsługa jest bardzo łatwa i mogą posiadać bardzo szerokie zastosowanie. Najlepiej jednak sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, gdzie wykorzystanie przecinarek odbywa się na szeroką skalę. Sterowanie odbywa się za pomocą dotykowego panelu sterowania, a działanie przecinarki zależy od ustawień programowych, dlatego mamy wpływ na prędkość na taśmy i opadania, a także długość podania. Taki system nastawiony jest głównie na optymalizację kosztów pracy.

Przecinarki półautomatyczne

Zarówno w fabrykach jak i zakładach przemysłowych doskonale sprawdzą się przecinarki taśmowe półautomatyczne. Podobnie jak w przypadku przecinarek automatycznych – sterowanie odbywa się za pomocą panelu sterowania. Takie urządzenia wyróżniają się wysoką efektywnością pracy, a także szerokim zakresem cięcia. Są one bardzo proste w obsłudze i posiadają wiele udogodnień wynikających z częściowego zautomatyzowania, np. zastosowanie lasera liniowego, który pozwala bardzo precyzyjnie pozycjonować materiał na maszynie.

 

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Zobacz ciekawe wdrożenia przecinarek taśmowych BEHRINGER

Zobacz nasze przykładowe wdrożenia, które mogą być podobne do Twoich potrzeb, lub które mogą stać się inspiracją dla Twojego wdrożenia. To jedynie fragment naszych możliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.