Automatyczne i półautomatyczne systemy magazynowania stali i materiałów nieżelaznych

Magazyny do blach i dłużyc (prętów, kęsisk).

Matter - systemy automatyczne
Upmoviom - systemy manualne

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie Pełne wsparcie w Polsce!
Logotyp

Pełne wsparcie w Polsce!

W zakresie systemów magazynowych jesteśmy w Polsce przedstawicielem firm MATTER oraz UPMOVIOM.

Nasz zespół zajmuje się doradztwem, montażami i serwisowaniem systemów magazynowania. Dzięki naszemu doświadczeniu wdrożenie magazynu przebiegnie sprawnie i profesjonalnie!

 

Systemy magazynowania - oferta produktowa

W ofercie posiadamy automatyczne systemy magazynowania blach i wszelkich półwyrobów metalowych (prętów, kształtowników, wlewków, kęsów, kęsisk itp.), jak również systemy magazynowania manualne.

Firma MATTER produkuje systemy magazynowania w pełni automatyczne, gdzie możliwa jest pełna integracja z systemami produkcyjnymi w firmie.

Firma UPMOVIOM produkuje systemy magazynowania do manualnego załadunku z wykorzystaniem wózków widłowych, suwnic lub platform załadunkowych.

Aktualności

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

O firmach MATTER i UPMOVIOM

Systemy magazynowania blach i dłużyc_MATTER biuro
Sustemy magzynowania blach i dłużyc_UPMOVIOM biuro
Systemy magazynowania blach i dłużyc_MATTER biuro
Systemy magazynowania blach i dłużyc_MATTER siedziba
Systemy magazynowania blach i dłużyc_biuro

MATTER

Via Fratelli Corradini, 52/D
42021 Bibbiano
Włochy

www.matter.it 

Od 1992 roku Matter jest wykonawcą w zakresie systemów przeładunkowych i magazynowych, oferującym rozwiązania techniczne mające na celu poprawę logistyki wewnętrznej. Matter jest wyłącznym wykonawcą całego procesu produkcji systemów magazynowych, od projektu i dostawy po budowę, instalację i pomoc posprzedażną.

Co więcej, wewnętrzny, wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów zajmuje się projektowaniem oprogramowania i systemów magazynowych. rozwój, dostarczanie zaawansowanych rozwiązań automatyki przemysłowej i zintegrowanych systemów maszyn pokładowych.

Firma Matter specjalizuje się w projektowaniu i instalacji technicznych pionowych rozwiązań wewnątrz logistycznych dla przemysłu stalowego, zwłaszcza w zakresie transportu prętów, rur, kęsów, blach, matryc i komponentów oraz magazynowania pionowego.

Automatyczne magazyny są zaprojektowane tak, aby zoptymalizować przestrzeń poprzez zwiększenie ilości składowanego materiału na metr kwadratowy, a tym samym zmaksymalizować wydajność i efektywność. Projekt jest całkowicie niestandardowy i dostosowany do konkretnych potrzeb klienta.

W portfolio Matter znajdują się zarówno popularne na rynku i proste systemy automatyczne typu “honeycomb” jak i bardzo skomplikowane magazyny, które w pełnym cyklu automatycznym odbierają materiał linii produkcyjnych (np. rur) , przechowują go w magazynie i wydają do załadunku na samochody ciężarowe.


 

UPMOVIOM

Sinase
Pol. Las Labradas Vial Madrid 8-10
Tudela (Navarra)
Hiszpania
www.upmoviom.com

 

UPMOVIOM zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem przemysłowych zmechanizowanych, manualnych i półautomatycznych systemów magazynowych. Nasze doświadczenie poparte jest wysoką jakością oferowanych przez nas produktów oraz sukcesem projektowanych przez nas instalacji.

W ostatnich latach nasza firma opracowała własny system patentowy, który optymalizuje całą przestrzeń w fabryce, a także pełne zarządzanie systemem magazynowania materiałów i produktów znajdujących się w magazynie.

Posiadamy w ofercie zarówno proste systemy do manualnego załadunku z wykorzystaniem wózka widłowego oraz systemy półautomatyczne z wykorzystaniem platformy załadunkowej.

Nasze systemy magazynowania stali są dostosowane zarówno do magazynowania dłużyc, pakietów, elementów ciętych jak blach.

 

 

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Zobacz ciekawe wdrożenia

Systemy magazynowania blach, prętów i innych półwyrobów hutniczych

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.