Farsoon – Drukarki 3D SLM/DLMS do metalu

Przemysłowe drukarki 3D do materiałów metalowych Farsoon

Drukarki 3D do metalu Farsoon to potężne przemysłowe urządzenia. Wyposażone w moduły laserowe o wysokiej mocy, wbudowany podgląd przestrzeni roboczej oraz wiele innych kompleksowych rozwiązań. Dzięki temu maszyny Farsoon produkują części o doskonałej jakości powierzchni, dokładności i właściwościach mechanicznych.

Co czyni systemy Farsoon urządzeniami przemysłowymi?
Innowacyjność i dostosowanie do potrzeb przemysłu objawia się w wielu aspektach. Oto najważniejsze z nich
1

Otwarty system

Farsoon jest jedyną firmą oferującą przemysłowe drukarki 3D, która udostępnia swoim użytkownikom dostęp do wszystkich urządzenia. W ten sposób oferuje najwyższą swobodę przy modyfikacjach procesu wytwarzania

2

Swoboda w wyborze materiału

Firma Farsoon oferuje pełną swobodę w wyborze materiału. Oznacza to, że nie tylko produkuje własne proszki ale również wspiera używanie materiałów firm zewnętrznych. Farsoon opracuje profil wydruku i co więcej, udostępnia go swoim klientom.

3

Nowoczesna technologia

Wszystkie drukarki do metalu Farsoon posiadają nowoczesne lasery światłowodowe wysokiej mocy, wysokiej precyzji trzy-osiowy system galvo a także unikalny, autorski system prowadzenia wiązki.

4

Wydajność

Aby osiągnąć najwyższą przemysłową wydajność urządzenia Farsoon korzystają z komponentów najwyższej jakości. Oprócz tego, wraz z drukarką dostarczamy dedykowane jej urządzenia peryferyjne.

5

Dwa tryby obsługi

Autorskie oprogramowanie Farsoon posiada dwa tryby użytkowania. Tryb produkcyjny posiada intuicyjny interfejs do codziennego użytkowana. Tryb ekspercki oferuje dostęp do wszystkich parametrów maszyny.

6

Bezpieczeństwo

W naszych urządzeniach stosujemy wydajną atmosferę ochronną gazów szlachetnych. Co więcej, posiadają one wysoce efektywny system filtrów ochronnych aby zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa maszyny i personelu.

Modele drukarek do metalu Farsoon

Wszystkie drukarki 3D do metalu Farsoon to kompletne maszyny do przemysłowych zastosowań. Na naszą ofertę składa się komplet rozwiązań, które są wstanie zaspokoić wszelkie potrzeby związane z drukiem 3D. Dostarczamy urządzenia, oprogramowanie, materiały dla druku 3D jak również zaawansowane narzędzia do obróbki wykończeniowej.

The future is not FAR, it is comming SOON

Open for industry

„Techniki wytwarzania addytywnego pełnią coraz istotniejszą rolę w wielu gałęziach przemysłu. Jako jeden z graczy na polu przemysłowego druku 3D, Farsoon Technologies jest zaangażowany we wprowadzanie innowacyjnych maszyn i rozwój stosowanych materiałów. Tworzymy systemy naprawdę otwarte dla przemysłowego wytwarzania części”

Dr Xu Xiaoshu
Założyciel i prezes firmy Farsoon Technologies

Najnowsze aktualności od firmy Farsoon

Od początku swojego istnienia, Farsoon Technologies poczyniło wiele inwestycji w rozwój nowych technologii, nowoczesnych materiałów i innowacyjnych zastosowań dla druku 3D. Część z nich opisaliśmy i przedstawiamy tutaj. Zobacz najnowsze doniesienia od Farsoon.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną