Gratowarki do blach LISSMAC – Perfekcyjna powierzchnia oraz gładkie krawędzie to nasza sepcjalność!

LISSMAC to najwyższej klasy gratowarki oraz szlifierki do blach

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie LISSMAC w Polsce.
Logotyp

LISSMAC w Polsce.

Z rozwiązań firmy LISSMAC/ERNST, która produkuje gratowarki i szlifierki  korzysta kilkadziesiąt firm produkcyjnych w Polsce.

Dzięki serwisowi w Polsce, centrum testów czy możliwości wypożyczenia maszyn, zapewniamy najwyżej jakości poziom obsługi doceniany przez naszych klientów. Sprawdź nas!

Logotyp

Produkty w ofercie LISSMAC

Aktualności

LISSMAC - idealna powierzchnia, to nasza dewiza!

O firmie LISSMAC

LISSMAC - gratowarki do blach, szlifierki
gratowarki LISSMAC - hala produkcyjna
Gratowarki LISSMAC
LISSMAC - gratowarki do blach, szlifierki
obrabiarki LISSMAC

LISSMAC Maschinenbau GmbH
Niemcy
88410 Bad Wurzach, Lanzstraße 4
www.lissmac.com

LISSMAC dzisiaj – gratowarki i szlifierki do blach

LISSMAC zrewolucjonizował obróbkę blach poprzez opracowanie własnej serii maszyn, do których można zaliczyć gratowarki, szlifierki oraz maszyny do szczotkowania,  i obecnie należy do liderów rynku w branży. Nasza technologia maszyn, która zdobyła wiele nagród za innowacyjność oraz wyznacza standardy w dziedzinie obróbki blach. Unikalne na rynku jest nasze wysoce efektywne przetwarzanie konturów wewnętrznych oraz zewnętrznych w jednym kroku, więc niezależnie od tego, czy chodzi o usuwanie powłok tlenkowych, gratowanie czy szlifowanie, dlatego systemy LISSMAC gwarantują bardzo efektywne czasy obróbki. Dlatego automatyzujemy procesy dla naszych klientów, dążąc do uzyskania najwyższej wydajności i rentowności. W tym celu łączymy nasze doświadczenie oraz wiedzę fachową z segmentów biznesowych LISSMAC oraz oferujemy zintegrowane, kompleksowe rozwiązania z jednej ręki. Dlatego firma LISSMAC zatrudnia obecnie ponad 350 osób.

 

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Zobacz ciekawe wdrożenia gratowarek LISSMAC

Zobacz nasze przykładowe wdrożenia, które mogą być podobne do Twoich potrzeb, lub które mogą stać się inspiracją dla Twojego wdrożenia. To jedynie fragment naszych możliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.