Kątowniki, dwuteowniki, ceowniki i grube blachy to nasza specjaność!

VERNET jest jakościowym liderem w produkcji maszyn do obróbki konstrukcji stalowych.

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie VERNET w Polsce
Logotyp

VERNET w Polsce

W Polsce zainstalowaliśmy kilkadziesiąt linii produkcyjnych do kształtowników i blach, co świadczy o naszej renomie i jakości.

Z naszych produktów i usług korzystają czołowe firmy w branżach takich jak produkcja konstrukcji stalowych czy energetyka. Sprawdź nas i dołącz do najlepszych!

Logotyp

Produkty w ofercie VERNET

Aktualności

O firmie VERNET

VERNET BEHRINGER
DIJON, Francja
www.vernet-behringer.com

Historia

Firma VERNET założona w 1882 roku i od samego początku specjalizująca się w maszynach dla inżynierów budownictwa (inżynier Dijon Gustave Eiffel używał wykrawarek Vernet do budowy słynnej wieży Eiffla). Dzięku temu mamy bogate i unikalne doświadczenie w tej dziedzinie i jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa przemysłowego.
W latach 1900-tych firma eksportowała już połowę swojej produkcji, brała udział w wielu międzynarodowych wystawach i zarejestrowała dużą liczbę patentów.
W 1996 roku Vernet połączył siły z niemiecką firmą rodzinną Behringer, światowym liderem w dziedzinie technologii piłowania metalu, w celu założenia nowej firmy Vernet Behringer. Dwie uzupełniające się kultury, które skupiają się na identyfikowaniu i zaspokajaniu potrzeb klientów, przy wspólnych ambicjach: “Innowacyjność w służbie produktywności”.

Zakres działania

VERNET BEHRINGER dostarcza kompleksowe rozwiązania dla producentów konstrukcji stalowych.   W jej portfolio znajdują się urządzenia i linie produkcyjne m.in. do:

VERNET posiada w ofercie zarówno samodzielne obrabiarki, jak i kompletne linie produkcyjne, które mogą być zintegrowane z systemami zarządzania w fabryce.

Większość urządzeń posiada możliwości wiercenia, frezowania, znakowania, cięcia czy gratowania.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Zobacz ciekawe wdrożenia VERNET

Zobacz nasze przykładowe wdrożenia linii tnąco wiercących lub innych, które mogą być podobne do Twoich potrzeb, lub które mogą stać się inspiracją dla Twojego wdrożenia. To jedynie fragment naszych możliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.