AM SOLUTIONS to kompleksowe rozwiązania obróbki powierzchni wydruków 3D.

Firma AM SOLUTIONS to marka światowego lidera obróbki powierzchni, firmy ROSLER. Dostarczamy śrutownice i oczyszczarki specjalnie dla wydruków 3D w każdej technologii, od podstawowych aż do najbardziej zaawansowanych systemów.

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie AM SOLUTIONS w Polsce
Logotyp

AM SOLUTIONS w Polsce

Posiadamy ponad 200 przemysłowych systemów obróbki powierzchni ROSLER (właściciela AM SOLUTIONS) zainstalowanych w Polsce, co świadczy o Naszych wysokich kwalifikacjach oraz jakości oferowanych produktów.

Jeżeli planujesz kupić śrutownice do wydruków 3D albo szukasz sposobu aby powierzchnia Twoich wydruków była najlepsza, skontaktuj się z naszymi doradcami, a znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie!

Produkty w ofercie AM SOLUTIONS

W firmie AM SOLUTIONS oferujemy szeroką gamę maszyn do obróbki wydruków 3D.

Od usuwania pozostałego proszku czy struktur podporowych, przez wygładzenie powierzchni wydruków 3D aż po polerowanie. Posiadamy zarówno urządzenia wykonane we własnym zakresie oraz dostarczonych przez kompetentne, doświadczone firmy partnerskie. Dzięki temu nasze rozwiązania są odpowiednie dla różnych technologii druku i materiałów. Co więcej, gwarantują doskonałą jakość, wysoką powtarzalność i  wysoką wydajność kosztową.

Aktualności

Postprocessing wydruków 3D oznacza poprawę jakości i wydajności. Zobacz porównanie detali tuż po wydruku oraz po obróbce powierzchni!

Pokaż mi!

O marce AM SOLUTIONS

rosler siedziba śrutownice oczyszczarki strumieniowo ścierne
rosler centrum testów śrutownice oczyszczarki strumieniowo ścierne
siedziba rosler śrutownice oczyszczarki strumieniowo ścierne

O marce AM SOLUTIONS

Rösler Oberflächentechnik GmbH
Niemcy, Untermerzbach
www.solutions-for-am.com

Marka AM SOLUTIONS  (Additive Manufacturing Solutions) należy do światowego lidera w obróbce powierzchniowej, firmy ROSLER. Firma ROSLER zatrudnia obecnie ponad 1700 na całym świecie i dostarcza systemy obróbki powierzchniowej (śrutownice i wibratory kołowe) dla najbardziej wymagających zadań.

Produkty AM SOLUTIONS są dedykowane do obróbki detali wykonanych technikami przyrostowymi (wydruków 3D)

Nasze maszyny mogą być używane jako samodzielne systemy lecz także  jako część większego systemu ponieważ są łatwe do zintegrowania z istniejącymi liniami produkcyjnymi.

Możliwości obróbki wykańczającej wydruków 3d

Poza zapewnieniem Państwu wszelkiego rodzaju opcji wyposażenia, możemy również pomóc w zaprojektowaniu Państwa części, aby zapewnić, że “postprocessing” Państwa wydruków może zostać przeprowadzony w sposób zrównoważony i efektywny kosztowo.

W AM SOLUTIONS jesteśmy w stanie zaoferować Ci częściowo lub całkowicie automatyczne rozwiązania na skalę przemysłową. Dzięki temu nasze produkty i usługi gwarantują nie tylko znaczny wzrost wydajności i oszczędności kosztów, ale również zapewniają stabilność i powtarzalność wymaganą w przemysłowych procesach produkcyjnych. Nasze portfolio produktów składa się z urządzeń własnej produkcji jak również z urządzeń partnerów zewnętrznych. Dzięki temu jesteśmy więc w stanie zaoferować Państwu rozwiązania pochodzące z jednego źródła, przeznaczone dla wyzwań związanych z obróbką wtórną, niezależnie od metody wydruku czy materiału składowego.

Postprocessing wydruków 3D – nasza oferta

Oferujemy rozwiązania sprzętowe dostosowane do potrzeb klienta:

 • Odrywanie, zbieranie, wyciąganie elementów wydrukowanych.
 • Usuwanie struktur podporowych wydruków 3D (FDM, PolyJet, SLA, DLP, CJP).
 • Oczyszczanie wydruków z pozostałego proszku (SLS, SLM, MJF orazBinderJet).
 • Wygładzanie powierzchni wewnętrznych (wszystkie techniki 3D).
 • Czyszczenie powierzchni zewnętrznych (wszystkie techniki 3D).
 • Szlifowanie, wygładzanie, oraz polerowanie powierzchni (na wysoki połysk).
 • Przygotowanie powierzchni do kolejnych etapów produkcji, na przykład powlekania i malowania.
 • Nakładanie barwnika na elementy z tworzyw sztucznych produkowane metodą selektywnego spiekania laserowego (SLS).

Nasze możliwości w obróbce powierzchniowej wydruków 3d

Jako wykwalifikowany partner AM SOLUTIONS oferujemy Państwu:

 • Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zakresie przygotowania i wykańczania powierzchni.
 • Innowacyjny, zorientowany na klienta rozwój technik w zakresie produkcji przyrostowej.
 • Indywidualne procesy dla każdego detalu oraz każdego etapu produkcji.
 • Konsultacje w celu uzyskania optymalnej konstrukcji poszczególnych komponentów, dostosowanej do produkcji przyrostowej.
 • Szeroki zakres sprzętu do przygotowania oraz obróbki powierzchni.
 • Materiały eksploatacyjne, które zostały opracowane specjalnie do obróbki elementów drukowanych 3D.
 • Pakiet usług dla wszystkich Twoich wyzwań związanych z przetwarzaniem wydruków post factum

 

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Zobacz ciekawe wdrożenia firmy AM SOLUTIONS

Technologie przyrostowe posiadają wiele zalet dla przemysłu. Aby osiągnąć najwyższą wydajność detali, po wydruku należy je poddać obróbce wykończeniowej. AM SOLUTIONS, spółka należąca do grupy ROSLER, światowego lidera obróbki powierzchni posiada wieloletnie doświadczenie, które wykorzystuje w optymalizacji technik postprocessingu wydruków 3D.  Zobacz nasze wdrożenia!

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.