Przemysłowe drukarki 3D typu SLS do plastiku oraz SLM do metalu

Farsoon to czołowy producent przemysłowych systemów wykorzystujących techniki przyrostowe, w ofercie posiadamy drukarki 3D do tworzyw sztucznych oraz do metali

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie FARSOON w Polsce
Logotyp

FARSOON w Polsce

Firma Farsoon światowej klasy dostawca przemysłowych drukarek 3D. Dodatkowo, Awexim jesteśmy generalnym przedstawicielem firmy Farsoon na terenie Polsce.

Istniejemy na rynku od ponad 25 lat oraz specjalizujemy się w optymalizacji procesów produkcyjnych, nasze doświadczenie przekładamy na druk 3D. Sprawdź nas!

Produkty Farsoon w naszej ofercie

AWEXIM dostarcza kompleksowe rozwiązania dla firm, które wykorzystują druk 3D w procesach produkcyjnych.

Wszystkie urządzenia Farsoon to kompletne maszyny do przemysłowych zastosowań. Tak więc, na naszą ofertę składa się komplet rozwiązań, które są wstanie zaspokoić wszelkie potrzeby związane z drukiem 3D. Dostarczamy urządzenia, oprogramowanie, materiały dla druku 3D jak również zaawansowane narzędzia do obróbki wykończeniowej.

Aktualności

Druk 3D to przyszłość dla przemysłu, dlatego zobacz gdzie można go wykorzystać!

Pokaż mi!

O firmie FARSOON

Siedziba Farsoon - przemysłowe drukarki 3d sls
Prezes Farsoon - przemysłowe drukarki 3d sls
Dirk Simon - Farsoon
Dyr. Teczniczny Farsoon
siedziba farsoon wejście

Farsoon Technologies
Changsha National High-Tech Industrial Zone

Changsha, Hunan, Chiny
www.farsoon.com

Historia Farsoon oraz produkcji światowej klasy laserowych drukarek 3D .

Firmę Farsoon Technologies założona w 2009 roku Dr Xu Xiaoshu.

  • Dr Xu jest amerykaninem, który jest jednym z pionierów laserowo-proszkowych metod wytwarzania przyrostowego. To właśnie w oparciu o swoje ogromne doświadczenie zbudował własną firmę.
  • Związany jest z branżą druku 3D już od 1990 roku, pełnił rolę dyrektora technicznego w pierwszej firmie zajmującej się technologią spiekania proszków oraz  produkującej drukarki 3D SLS – DTM Corporations (obecnie 3D Systems)
  • Farsoon został założony w oparciu o jasną wizję, dr Xu bowiem zobowiązał się stworzyć przemysłowe urządzenia w pełni otwarte dla użytkownika oraz takie, które zapewnią mu swobodę korzystania i wprowadzania innowacji w celu rozszerzenia zastosowania technologii przyrostowych na całym świecie.

Przemysłowe drukarki 3D Farsoon do metalu oraz plastiku dziś.

Jako Farsoon Technologies jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań w dziedzinie druku 3D, wyłącznie dla przemysłowych zastosowań. W ofercie posiadamy maszyny do drukowania z tworzyw sztucznych oraz z metali. Naszą dominującą technologią jest laserowe spiekanie proszków polimerowych(SLS) oraz laserowe stapianie proszków metalowych(SLM). Co więcej, w Farsoon zbudowaliśmy zespół z światowej klasy ekspertów w dziedzinach inżynierii elektrycznej oraz mechanicznej, technice laserowej oraz inżynierii optycznej, zjawisk cieplnych oraz inżynierii materiałowej i procesowej.

Posiadając biura w Ameryce Północnej oraz Europie oraz oczywiście w Chinach, poprzez liczne firmy partnerskie i biura regionalne. Dzięki temu Farsoon jest firmą o zasięgu międzynarodowym.

Idea FARSOON – otwarte parametry dla przemysłowych drukarki 3D

Użytkownicy maszyn Farsoon mają pełny dostęp do wszystkich ustawień oraz parametrów w maszynie. Dzięki temu maszyna nie ogranicza nas w tym, aby w pełni dostosować środowisko wytwarzania do swoich indywidualnych potrzeb. Co więcej, jesteśmy więc przekonani, że tylko dzięki w pełni otwartym systemom do wytwarzania przyrostowego oraz rozwijaniu nowych, lepszych i bardziej opłacalnych materiałów przemysł może kontynuować swój szybki rozwój. Dlatego skontaktuj się z nami.

 

Zakres produktów:

Farsoon produkuje: Przemysłowe drukarki 3D SLS do proszków polimerów oraz Przemysłowe drukarki 3D SLM do metalu. Do tego także posiada własną fabrykę proszków polimerowym oraz dostarcza Autorskie oprogramowanie dla swoich maszyn.

 

Przemysłowe drukarki 3D to nasza specjalność!

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Zobacz przykładowe wdrożenia firmy Farsoon

Od początku swojego istnienia, Farsoon Technologies poczyniło wiele inwestycji w rozwój nowych technologii, nowoczesnych materiałów oraz innowacyjnych zastosowań dla druku 3D (przemysłowy druk 3D SLS SLM). Część z nich opisaliśmy, dlatego przedstawiamy tutaj. Jesteśmy otwarci na nowe, innowacyjne zastosowania druku 3D. Zachęcamy więc do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.