Przecinarki tarczowe do metalu – EISELE

Cięcie tarczowe na najwyższych obrotach z niespotykaną w branży żywotnością !
EISELE jest czołowym producentem przemysłowych przecinarek tarczowych. Do cięcia piłami węglikowymi i HSS.

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie EISELE w Polsce
Logotyp

EISELE w Polsce

Z rozwiązań EISELE – przecinarki tarczowe w Polsce korzystają przede wszystkim duże zakłady produkcyjne, ceniące jakość, wydajność oraz wysoki poziom wsparcia technicznego.

Jeżeli chcesz, aby Twoje cięcie tarczowe było wydajne to dzięki EISELE – przecinarki tarczowe i AWEXIM już od dziś jest to możliwe. Sprawdź nas, a pokażemy Ci jak szybko można ciąć.

Logotyp

Produkty w ofercie EISELE - przecinarki tarczowe

Aktualności

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

O firmie EISELE

Przecinarki tarczowe EISELE
Przecinarki tarczowe EISELE VMS 370 A
EISELE przecinarki tarczowe lokalizacja
Przecinarki tarczowe EISELE HCS 160 MF do wielkoseryjnych cięć
Przecinarki tarczowe EISELE PSU_450A

Behringer Eisele GmbH
Austraße 29
D-73235 Weilheim an der Teck

 

Przecinarka tarczowa do metalu EISELE – znak najwyższej jakości

Dosłownie wszędzie tam, gdzie istotna jest wysoka precyzja cięcia, konieczne jest stosowanie profesjonalnych i wysokiej jakości urządzeń, dzięki którym będzie to znacznie ułatwione. Każdy kto prowadzi swoją własną firmę, a priorytetem jest dla niego najwyższy poziom dokładności cięcia, powinien zaopatrzyć się w właśnie w takie przecinarki tarczowe do metalu.

W roku 2000 firma BEHRINGER GmbH będąca światowym liderem produkującym przecinarki taśmowe przejęła firmę EISELE – specjalistę w produkcji przecinarek tarczowych. Tym samym firma BEHRINGER GmbH stał się od tego momentu jednym z niewielu kompletnych dostawców na rynku technologii cięcia.

Przecinarki tarczowe, czyli dobra inwestycja

Oferujemy Państwu różne przecinarki tarczowe, dlatego jesteśmy w pełni przekonani co do tego, że każdy znajdzie odpowiedni model, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom. Przecinarki tarczowe do metalu EISELE będą słusznym wyborem, ponieważ urządzenia te dają pewność bezawaryjnego i bezproblemowego działania przez wiele lat w najcięższych warunkach produkcyjnych. Jedyne o czym musimy pamiętać, to serwisowanie oraz dbanie o to, aby elementy zużywające się były wymieniane. Mamy pełną świadomość tego, że wszystkie urządzenia posiadają konkretne możliwości, dlatego służymy profesjonalną pomocą w procesie wyboru odpowiedniego modelu.

W naszej ofercie znajduje się kilka podstawowych grup produktów:

  1. Seria VMS – kątowe przecinarki tarczowe do zastosowań warsztatowych (piły HSS)
  2. Seria PSU – kątowe przecinarki tarczowe do zastosowań przemysłowych (piły HSS)
  3. Seria HCS – wysokowydajne przecinarki tarczowe do przemysłowego cięcia na wprost piłami węglikowymi TCT (widiowymi)
  4. Seria VA-L – wysokowydajne przecinarki tarczowe do cięcia aluminium (piły węglikowe TCT) 

W pełni profesjonalne przecinarki tarczowe do metalu EISELE spełnią najwyższe wymagania jakościowe i zagwarantują najwyższą wydajność na rynku. Stąd jesteśmy przekonani, że  będzie to inwestycja, która szybko się zwróci. Piły tego rodzaju doskonale sprawdzają się we wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjnych, w których oprócz precyzji, liczy się także zadowalająco krótki czas cięcia.

Przecinarka tarczowa, a jej parametry

Urządzenia, jakimi są przecinarki tarczowe do metalu charakteryzują się zróżnicowaną budową, a przez to możliwościami cięcia.  Przecinarki tarczowe świetnie sprawdzają się przy cięciu wszelkich stopów stali, żelaza, mosiądzu czy aluminium, dlatego też można śmiało powiedzieć, że są to urządzenia wielofunkcyjne. Istnieje wiele modeli przecinarek, w naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia łatwe w obsłudze, zapewniające najwyższą jakość i precyzję cięcia; ze skrętną głowicą, dzięki której wszystkie metale można przeciąć pod odpowiednim kątem; do cięcia stali piłami węglikowymi, z możliwością pracy w cyklu automatycznym, a także przecinarki wykorzystywane do produkcji seryjnej z aluminium. Co ważne, przed zakupem zapewnimy Państwu pełne wsparcie technologiczne i produktowe, a dodatkowo, po zakupie, posiadamy serwis oraz wsparcie techniczne, dlatego też w razie jakichkolwiek problemów mogą się Państwo z nami skontaktować, a my chętnie pomożemy. Wybierając przecinarki tarczowe, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na konstrukcję  tych urządzeń, a nie na cenę.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Zobacz ciekawe wdrożenia EISELE

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.