Cięcie tarczowe na najwyższych obrotach z niespotykaną w branży żywotnością !

EISELE jest czołowym producentem przemysłowych przecinarek tarczowych. Do cięcia piłami węglikowymi i HSS.

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie EISELE w Polsce
Logotyp

EISELE w Polsce

Z rozwiązań EISELE – przecinarki tarczowe w Polsce korzystają przede wszystkim duże zakłady produkcyjne, ceniące jakość, wydajność oraz wysoki poziom wsparcia technicznego.

Jeżeli chcesz, aby Twoje cięcie tarczowe było wydajne to dzięki EISELE – przecinarki tarczowe i AWEXIM już od dziś jest to możliwe. Sprawdź nas, a pokażemy Ci jak szybko można ciąć.

Logotyp

Produkty w ofercie EISELE - przecinarki tarczowe

Aktualności

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

O firmie EISELE

Przecinarki tarczowe EISELE
Przecinarki tarczowe EISELE VMS 370 A
EISELE przecinarki tarczowe lokalizacja
Przecinarki tarczowe EISELE HCS 160 MF do wielkoseryjnych cięć
Przecinarki tarczowe EISELE PSU_450A

Behringer Eisele GmbH
Austraße 29
D-73235 Weilheim an der Teck

W roku 2000 firma BEHRINGER GmbH będąca światowym liderem produkującym przecinarki taśmowe przejęła firmę EISELE – specjalistę w produkcji przecinarek tarczowych. Tym samym firma BEHRINGER GmbH stał się od tego momentu jednym z niewielu kompletnych dostawców na rynku technologii cięcia.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Zobacz ciekawe wdrożenia EISELE

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.