(EU): Targi BAUMA 2019 z udziałem LISSMAC

32. edycja targów Bauma otworzyła swoje podwoje na terenach targowych w Monachium w dniach 8-14 kwietnia 2019 r. i osiągnęła najlepszy wynik od 65-letniej historii.

Najbardziej udana Bauma wszechczasów i LISSMAC była jej częścią.

32. edycja targów Bauma odbyła się na terenach targowych w Monachium w dniach 8-14 kwietnia 2019 r.  Frekwencja na targach osiągnęła najlepszy wynik od 65-letniej historii. W ciągu siedmiu dni targów na 614.000 m² powierzchni wystawienniczej w Monachium zgromadziło się około 620.000 zwiedzających – zainspirowanych i zafascynowanych innowacjami technicznymi, imponującymi maszynami i programem wspierającym, który nie szczędził wydatków ani wysiłku.

LISSMAC zaoferował wszystkim pracownikom i ich rodzinom możliwość doświadczenia tego wielkiego wydarzenia z bliska. Koszty zostały pokryte przez LISSMAC. 13 kwietnia o godzinie 6:30 w kierunku Monachium ruszył autobus LISSMAC z 64 pasażerami. Oczywiście, w czasie podróży zapewniono wystarczającą ilość jedzenia. Przybywając na gigantyczne tereny wystawiennicze, oczekiwanie było wielkie i każdy miał możliwość samodzielnego zwiedzania baumy. Czy to jazda na diabelskim młynie, czy też widok na wieżę Selfie Tower na wysokości 20 metrów, bauma nie pozostawia nic do życzenia. Od najmniejszego zaworu hydraulicznego po olbrzymią koparkę, wiodące światowe targi sprawiają, że serce każdego technika bije szybciej.

Oczywiście nie można przegapić wizyty na stoisku LISSMAC w hali A1, bezpośrednio przy głównym wejściu na zachód. Również w tym roku dwupiętrowe stoisko LISSMAC o powierzchni 264 m² przyciągnęło wszystkich odwiedzających z całego świata. Personel stoiska LISSMAC był również zadowolony z kolegów z Bad Wurzach.

Po imponującym i niezapomnianym dniu targów, podróż do domu rozpoczęła się około godziny 17.00. Pracownicy dziękują kierownictwu za zaproszenie na Baumę 2019 i bezbłędną organizację.

 

img0330website.jpg
fbimg1555239162614website.jpg
img0362website.jpg