Grupa Behringer wchłania spółkę Vernet

Zaciśnięcie współpracy Behringer GmbH przejmuje 100% udziałów w Vernet-Behringer (zwany dalej VB). Integracja VB z Grupą Behringer jest częścią długoterminowej relacji między obiema spółkami. Od ponad wieku Behringer GmbH jest synonimem stałego wzrostu i innowacji. Wraz z obecnym kierownictwem cele te będą nadal realizowane i rozwijane. Od 1996 roku Behringer GmbH jest głównym udziałowcem i […]

Zaciśnięcie współpracy

Behringer GmbH przejmuje 100% udziałów w Vernet-Behringer (zwany dalej VB). Integracja VB z Grupą Behringer jest częścią długoterminowej relacji między obiema spółkami. Od ponad wieku Behringer GmbH jest synonimem stałego wzrostu i innowacji. Wraz z obecnym kierownictwem cele te będą nadal realizowane i rozwijane.

Grupa Behringer przejmuje 100% udziałów w spółce Vernet-Behringer

Od 1996 roku Behringer GmbH jest głównym udziałowcem i partnerem strategicznym VB, w szczególności w zakresie dostaw pił taśmowych zintegrowanych z automatycznymi liniami do piłowania, opracowanymi przez VB. Przejęcie pozwoli VB na dalszy rozwój we Francji i na arenie międzynarodowej, a także na prowadzenie większych projektów technologicznych. Wszystko po to aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów na całym świecie w zakresie coraz bardziej zintegrowanych i zautomatyzowanych linii. Połączenie to umożliwi również wspólny rozwój i głębszą integracje przemysłową oraz finansową. Na celowniku jest wciąż przyspieszenie transformacji w kierunku ‘Przemysłu 4.0’ oraz sprostanie dodatkowym wymogom tworzonym przez zaostrzającą się światową konkurencję.

Obiecująca fuzja

„Behringer-Group jest rzeczywiście idealnym partnerem dla przyszłości VB, zarówno pod względem kultury korporacyjnej, jak i naszych uzupełniających się dziedzin. Cieszę się z tej fuzji, która wyznacza nowy etap w naszej ponad stuletniej podwójnej historii. Siła grupy Behringer niewątpliwie pozwoli nam na promowanie naszego know-how i najnowocześniejszych technologii w zakresie procesów przemysłowych, oprogramowania i automatyzacji.” – powiedział Pascal Denis, Prezes i Dyrektor Generalny VB.

“Od wielu lat wspieramy VB i bardziej niż kiedykolwiek wierzymy w postęp technologiczny firmy. Integracja ta jest zatem naturalną ewolucją grupy Behringer, z której skorzystają obie firmy dzięki dzieleniu się umiejętnościami i komplementarnością oferty produktowej.” – Dodał Christian Behringer, dyrektor zarządzający Behringer

Jako firma Awexim gratulujemy dokonanej fuzji. Z niecierpliwością oczekujemy nowych i/lub zintegrowanych produktów wynikających z całkowitego połączenia się firm. Zarówno produkty Behringer jak i Vernet znajdą Państwo w naszej ofercie.