O nas

Baner: O nas

Specjalizujemy się w optymalizacji procesów produkcyjnych i dostarczamy czołowej klasy obrabiarki i narzędzia skrawające.

POLITYKA CSR i dobre praktyki AWEXIM: CSR – kodeks podstępowania i dobrych praktyk

Firma Awexim istnieje od 1991 roku. Nasz zespół AWEXIM to dzisiaj prawie 50 osób, z  czego duża część to wysoko wykwalifikowani doradcy, konsultanci, inżynierowie i  serwisanci gotowi w każdym momencie sprostać najbardziej wyśrubowanym wymaganiom!


AWEXIM dzisiaj

 

Wywodzimy się z obróbki skrawaniem, a dzisiaj zakres naszego działania to szeroko pojęta optymalizacja procesów produkcyjnych, które realizujemy przez połączenie doradztwa technicznego oraz dostaw obrabiarek i narzędzi.

Jesteśmy w stanie dla Państwa zrealizować każdy projekt z obszaru, w którym się specjalizujemy, a są to:
  1. Cięcie taśmowe (przecinarki Behringer, piły taśmowe WIKUS)
  2. Cięcie tarczowe (przecinarki Eisele, piły tarczowe Tenryu)
  3. Obróbka skrawaniem (głębokie wiercenie Botek, narzędzia składane Tungaloy)
  4. Obróbiarki do kształtowników (obrabiarki Vernet)
  5. Obróbka powierzchni (śrutownice Rosler, szlifierki Lissmac)
  6. Systemy magazynowe (Matter, Upmoviom)
  7. Drukarki 3D (Farsoon) i postprocessing wydruków 3D (AM SOLUTIONS)

Celem naszych działań jest redukcja kosztów i zwiększenie wydajności dla naszych partnerów. Do każdego ze swoich klientów podchodzimy indywidualnie. Nasi specjaliści są w pełni do Państwa dyspozycji aby zapewniać Państwa satysfakcję niezależnie od skali oraz charakteru przedsięwzięcia. Oferujemy pełen zakres usług, od specjalistycznego doradztwa dostosowanego do Twoich potrzeb po reorganizację całych procesów produkcyjnych.

Nasza centrala  znajduje się w  Warszawie, jednak jesteśmy blisko naszych klientów na terenie całego kraju, co jest możliwe dzięki rozproszeniu naszych oddziałów.
 

 


Historia

Firma istnieje od 1991 roku. Rozpoczęła swoją aktywność jako jednoosobowa działalność gospodarcza “Awexim Andrzej Wodziński”. Dzisiaj zatrudniamy niemal 50 osób, posiadamy 3 biura regionalne. Co więcej, narzędziowo wspieramy ponad 1000 klientów w Polsce i dostarczyliśmy ponad 500 linii produkcyjnych i obrabiarek.

 


Awexim w Polsce

Nasi doradcy techniczno handlowi rozlokowani są w całej Polsce, aby być blisko naszych klientów. Nasi specjaliści działają na zasadzie grup zadaniowych, co jest gwarancją pełnego dostosowania się do najbardziej złożonych potrzeb naszych klientów. Nasze biura regionalne znajdują się w Warszawie, Tychach, Krakowie i Gdańsku.

 


Jakość zarządzania

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych dostawców, odbiorców i partnerów biznesowych nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje.

Składają się na to regularne szkolenia techniczne u naszych dostawców, a co więcej także szkolenia w zewnętrznych instytucjach. Mając na celu satysfakcję naszych klientów staramy się nieustannie podnosić poziom obsługi, doradztwa, serwisu. Dodatkowo, nieustannie pracujemy nad zwiększaniem kwalifikacji naszych pracowników, przeprowadzając liczne szkolenia i seminaria. Działamy tak intensywnie jak jest to możliwe – wszystko aby zapewnić Wam satysfakcję i zagwarantować najwyższą jakość usług.

Od roku 2007 do dnia dzisiejszego AWEXIM posiada tażke pełną ceryfikację jakości ISO9001.

 


 

 

“Wspieramy naszych klientów niezależenie od skali przedsięwzięcia – od doboru narzędzia, przez optymalizację pracy maszyny, dobranie i zainstalowanie całych linii produkcyjnych po kompleksową obsługę całych procesów”

– Andrzej Wodziński, Prezes Zarządu