HBM – wysokowydajna przemysłowa przecinarka taśmowa do metalu, tnąca na wprost

przecinarka taśmowa hbm 540a przecinarki taśmowe

Przemysłowa przecinarka taśmowa BEHRINGER z Seri HBM, to najwyższa możliwa wydajność cięcia na rynku. Są to przecinarki tzw. “heavy duty”, czyli ich konstrukcja umożliwia cięcie w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych.

Podstawowe zalety:

  • Najwyższa możliwa wydajność cięcia
  • Bardzo wysoka żywotność narzędzia
  • Dedykowane do cięcia piłami węglikowymi

Dane techniczne i dodatkowe informacje o przecinarkach HBM Performance

ZOBACZ : 20 powodów, dla których warto kupić przecinarkę Behringer

Wysokowydajna przemysłowa przecinarka taśmowa z Seri HBM, to najwyższa możliwa wydajność cięcia na rynku. Są to przecinarki tzw. “heavy duty”, czyli ich konstrukcja umożliwia cięcie w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych. Co więcej, skonstruowane są do cięcia każdego rodzaju materiału – od stali węglowej czy też aluminium po najtrudniejsze stale nierdzewne.

Niezrównana prędkość – nawet przy najtrudniejszych zadaniach

Aby sprostać najsurowszym wymaganiom w zakresie wydajności cięcia, automatyzacji i niezawodności procesu w handlu stalą i produkcji, wysokowydajne automatyczne przecinarki taśmowe serii BEHRINGER HBM oferują imponujący pakiet korzyści. Od metali niezależnych i aluminium, poprzez stal, aż po inconel lub tytan. Maszyny HBM charakteryzują się kombinacją wysokiej wydajności cięcia, wysokiej precyzji ale również niezawodności, gwarantowanej przez ich tłumiącą drgania strukturę wykonaną z elementów z żeliwa szarego oraz ramę piły z jej centralnym przepływem sił. Czułe sterowanie posuwem BEHRINGER pomaga również chronić brzeszczot piły, a dzięki temu zapewniając jeszcze większą ekonomiczność dzięki długiej żywotności narzędzia. Co więcej, szybkie ruchy posuwu na każdej osi pomagają skrócić do minimum czasy przestojów.

Efektywne usuwanie wiórów

Każdy producent, który chce osiągnąć wysoką wydajność obróbki z najwyższą niezawodnością procesową w niskoobsługowej pracy, musi wziąć pod uwagę kwestię utylizacji wiórów. Wysokowydajne automatyczne przecinarki taśmowe BEHRINGER HBM są rozwiązaniem nie tylko wydajnym ale również wygodnym. Pod jednostką tnącą, bezpośrednio w kierunku przepływu wiórów, znajduje się obszernie zwymiarowany transporter wiórów z wbudowanym zbiornikiem chłodziwa. W ten sposób wychwytuje i oddziela produkowane wióry i chłodziwo. Co więcej, stojak na maszynę w kształcie lejka zapewnia ich optymalne opróżnianie. Aby umożliwić czyszczenie i konserwację, przenośnik jest wyposażony w kółka i można go łatwo rozwinąć do ramy maszyny. Wysoce wydajny system podwójnej szczotki wiórowej czyści brzeszczot piły z przylegających wiórów.

Jeszcze większa precyzja dzięki technologii serwo

Dzięki zastosowaniu opcjonalnego systemu posuwu serwonapędów, osiągana jest jeszcze większa wydajność cięcia stali narzędziowych i stali nierdzewnych oraz materiałów takich jak Hastelloy czy Inconel o trudnych właściwościach obróbczych. Dodatkowo, liniowy ruch posuwu zapewnia stałe odprowadzanie wiórów i maksymalizuje wydajność tych nowoczesnych pił taśmowych. Szybka reakcja układu posuwu serwonapędu na czujniki stosowane do regulacji ciśnienia skrawania konsekwentnie zapobiega przeciążeniu i przedwczesnemu zużyciu narzędzi.

Ważne funkcje

Najwyższa wydajnosć to standard.
– całkowicie nowa konstrukcja zapewniająca ogromną stablilność
– w pełni przystosowana do cięcia piłami węglikowymi
– sterowana CNC
Możliwości rozbudowy
– posuw realizowany za pomocą servo motoru
– imadła do cięcia pakietowego
– system kontroli prostolinijności cięcia

 

Dane techniczne przemysłowa przecinarka taśmowa Behringer HBM

HBM

Model
Zakres cięcia 90° wałek (mm)
Zakres cięcia 90° prostokąt (mm)
Długość pojedynczego podania (mm)
440A540A800A800-1201A440ALU540ALU800ALU800-1201ALU440A-PC-E540A-PC-E
440540800800440540800800440540
440x440630x540800x8001200x800440x440630x540800x8001200x800440x440540x540
600500600600600500600600600600
 

 

Poznaj 20 powodów dla których cięcie przecinarkami BEHRINGER będzie tańsze i szybsze!

Pokaż mi!
Logotyp

Inne przecinarki taśmowe BEHRINGER

Zobacz ciekawe wdrożenia przecinarek taśmowych BEHRINGER

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną