UPMOVIOM Platform – półautomatyczny

System UPMOVIOM Platform - półatomatyczny

System UPMOVIOM Platform, to wszystkie zalety standardowego UPMOVIOM Box rozszerzone o platformę do półautomatycznego załadunku.

  • Oszczędność do 50% powierzchni
  • Przygotowywanie do 6 zamówień jednocześnie
  • Szybkość działania
  • Wygoda

Dodatkowe informacje - System UPMOVIOM Platform

Platform System UPMOVIOM System półautomatyczny UPMOVIOM Platform UPMOVIOM Platform

 

Platforma podnosząca jest częścią systemu, który usuwa materiał przechowywany w skrzyniach, umożliwiając tym samym szybką, praktyczną, wydajną i elastyczną klasyfikację zamówień klientów. Jest to platforma robocza, która porusza się po szynach w całym magazynie. Można ją podnieść, aby dotrzeć do składowanego materiału, tak aby stół roboczy znajdował się na tym samym poziomie co sam materiał.

Platforma jest wyposażona w dwa wciągniki, które pomagają przenieść ciężkie materiały z pudełek na stół roboczy platformy. W przypadku lekkich materiałów operatorzy mogą je podnosić ręcznie, co znacznie przyspiesza proces.

Stół posiada 6 rozdzielaczy, co daje możliwość przygotowania 6 różnych zamówień klientów w tym samym czasie.

Platforma wyposażona jest również w komputer, na którym przyjmowane są zamówienia on-line. Dostępna jest również drukarka do znakowania zamówień oraz system zarządzania śladami z natychmiastowymi powiadomieniami o nowych zamówieniach, który pozwala na współdzielenie aktualnych informacji z dowolnym innym miejscem w firmie.

Gdy zamówienia są już gotowe, są one umieszczane na stole ekstrakcyjnym na potrzeby późniejszego procesu pracy lub ich wysyłki.

Wszystkie środki bezpieczeństwa podczas transportu osób są przestrzegane, aby uniknąć wypadków z osobami znajdującymi się w bliskiej odległości.

 

 

Zobacz ciekawe wdrożenia magazynów dłużyc i blach

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną