Śrutownica przelotowa ROSLER w Salzgitter Mannesmann

Baner: Śrutownica przelotowa ROSLER w Salzgitter Mannesmann

NOWY SYSTEM  DO OCZYSZCZAREK STRUMIENIOWYCH OSZCZĘDZA CZAS KONSERWACJI I JEST JESZCZE BARDZIEJ ENERGOOSZCZĘDNY

NOWY SYSTEM  DO OCZYSZCZAREK STRUMIENIOWYCH (ŚRUTOWNICA PRZELOTOWA) OSZCZĘDZA CZAS KONSERWACJI I JEST JESZCZE BARDZIEJ ENERGOOSZCZĘDNY

Długoletnie kontakty handlowe pomiędzy Salzgitter Mannesmann w Zeithain w Niemczech a Rösler są dowodem na to, że nasza zasada przewodnia “Znaleźć lepszą drogę…” nie jest tylko sloganem, ale częścią naszej codziennej praktyki handlowej. Po około dziesięciu latach całodobowej eksploatacji oczyszczarki strumieniowej RRB 34/6  (śrutownica przelotowa) z taśmą rolkową Salzgitter Mannesmann zdecydował się na wymianę systemu czyszczenia strumieniowo-ściernego.
Dzięki intensywnemu doradztwu i wsparciu technicznemu naszych specjalistów z zespołu serwisowego Rösler, system wyrzutu ścierniwa został wspólnie z klientem zoptymalizowany. Ulepszono nie tylko technikę czujników, ale również mechanizm podnoszenia i opuszczania, dzięki czemu obsługa jest znacznie bardziej przyjazna dla użytkownika. Nowy system wymaga mniej czasu na ogólną konserwację, dodatkowo optymalizuje efekt czyszczenia. Co więciej, dzięki mniejszemu zużyciu energii jest również bardziej przyjazny dla środowiska.

Rösler-Team pragnie wyrazić wdzięczność firmie handlowej Salzgitter Mannesmann za miłą współpracę i wieloletnie zaufanie do firmy Rösler.

Jeżeli szukasz systemu śrutowania (np. śrutownica przelotowa), AWEXIM wraz z firmą ROSLER jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Dowiedz się więcej, oraz skontaktuj się z naszymi ekspertami: