Robot do spawania konstrukcji stalowych AGT

Robot spawalniczy BeamMaster w połączeniu z systemem pozycjonowania LayoutMaster to rewolucja w optymalizacji procesów spawania konstrukcji stalowych. Główne zalety:

  • zastępuje do 8 pracowników
  • Skuteczność 85%-100%
  • import z TEKLA nie wymaga programowania

Dane techniczne i informacje o robot do spawania konstrukcji stalowych

 

AGT ROBOTICS to Kanadyjski producent innowacyjnych systemów spawania konstrukcji stalowych, który w Europie jest reprezentowany przez VERNET, a w Polsce przez AWEXIM.

LayoutMaster + BeamMaster to dwa produkty AGT ROBOTICS, które w połączeniu są kompletnym rozwiązaniem dla producentów konstrukcji stalowych, które z jednej strony usprawnia proces produkcyjny a z drugiej gwarantuje oszczędności i wygodę użytkowania.

LauoutMaster – rewolucyjny system pozycjonowania

System LayoutMaster projektuje w wysokiej rozdzielczości, kolorowy rzut 3D wszystkich połączeń, otworów, numerów części na belkach H, HSS, ceownikach, kątownikach, płytach i innych…

Dzięki naszemu rozwiązaniu, poszukiwanie najlepszego rozwiązania w zakresie ustawiania jest zakończone. Pasowanie ręczne jest powolne i wymaga wysoko wykwalifikowanego montera. Używanie linii wiercącej lub robota kopiującego może być powolne, więc większość producentów nie będzie używać tej funkcji lub będzie zaznaczać minimalne dane. Dedykowany system znakowania zajmuje dużo cennej powierzchni i nadal trzeba przenieść belkę do stacji montażowej.

LayoutMaster jest kompaktowy i bardzo łatwy w obsłudze. Nasze główne zalety to:

  1.  Łatwość obsługi: Zastosowanie wysokiej jakości komponentów optycznych. Pełnokolorowa projekcja laserowa jest najdokładniejszym narzędziem do projektowania na rynku. Dzięki obsłudze w pełnym kolorze i wysoce konfigurowalnym warstwom, możesz przeszkolić każdego operatora, aby stał się Twoim najlepszym monterem w ciągu kilku godzin.
  2. Zakres działania: LayoutMaster posiada ponad 30 różnych informacji, które mogą być wyświetlane na belce lub na innych akcesoriach. Kontury części 3D, otwory, środki otworów, informacje o spawaniu, numery części i wiele, wiele więcej….
  3. Szybkość: Wszystkie informacje 3D są wyświetlane bez opóźnień bezpośrednio na belce. Ponieważ nie trzeba zaznaczać belki kredą, jeden monter z LAYOUTMASTER może być tak efektywny jak cały zespół ludzi.
  4. Brak błędów: Stosując tradycyjne metody, wysoko wykwalifikowany monter musi uważnie czytać rysunek, wyciągać taśmę mierniczą i precyzyjnie wyznaczać pozycje części. Dzięki LayoutMaster możliwość popełnienia błędu jest wyeliminowana.

 

BeamMaster – robot do spawania konstrukcji stalowych z obrotnicami

Spawanie zrobotyzowane dla producentów stali konstrukcyjnej.

BeamMaster jest zrobotyzowanym systemem spawalniczym przeznaczonym dla producentów stali konstrukcyjnej. Od małych do dużych zakładów i/lub o dużej wydajności, Beammaster pomoże Ci zwiększyć wydajność.

BeamMaster  charakteryzuje się niewielką powierzchnią podstawy, pełną automatyzacją i integracją z dedykowanym oprogramowaniem. Dzięki naszym atrakcyjnym cenom, wszystkie wielkości zakładów produkcyjnych mogą teraz rozważyć rozwiązanie swoich problemów produkcyjnych związanych ze spawaniem za pomocą zrobotyzowanego spawania.

 

Zalety robota do spawania konstrukcji stalowych AGT BeamMaster

Kompaktowy rozmiar, oszczędność miejsca w zakładzie

Niewielki rozmiar systemu pozycjonowania LayoutMaster

Wygoda obsługi i brak konieczności programowania

Konsekwentna jakość. Robotyka zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wyników.

Rewolucyjny system zrobotyzowanyego spawania konstrukcji stalowych

Zobacz ciekawe wdrożenia Vernet

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną