BEHRINGER to światowy lider produkujący przemysłowe przecinarki taśmowe.

Jeżeli chcesz ciąć szybko i tanio, dlatego z nami osiągniesz sukces!

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie BEHRINGER w Polsce
Logotyp

BEHRINGER w Polsce

Ponad 350 zainstalowanych przemysłowych przecinarki taśmowe u najbardziej wymagających klientów w całej Polsce.

Huty, kuźnie, braża automotive, aerospace, kolenictwo czy hurtownie stali to nasi główni klienci. 

Od 25 lat specjalizujemy się w optymalizacji procesów cięcia taśmowego, dlatego zapewnimy, że Twój proces będzie  szybszy i tańszy!Sprawdź nas!

 

Logotyp

Produkty w ofercie BEHRINGER

BEHRINGER to czołowy producent przemysłowych przecinarek taśmowych.

Nasze przecinarki taśmowe są doststosowane do nacięższych zadań cięcia taśmowego, dlatego warto je przetestować. Od małych przecinarek półautomatycznych przez wielkogabarytowe maszyny typu GANTRY po w pełni zautomatyzowane i zrobotyzowane linie tnące.

Aktualności

Poznaj 20 powodów dlaczego cięcie przecinarkami BEHRINGER będzie szybkie i tanie!

Pokaż mi!

O firmie BEHRINGER

Behringer przecinarki taśmowe siedziba główna
Behringer przecinarka taśmowa centrum cięcia taśmowego przecinarki taśmowe
Behringer przecinarka taśmowa hbp kątowa
Przecinarka taśmowa behringer hbe 411
behringer przecinarka taśmowa system pomiaru

Behringer GmbH
Maschinenfabrik und Eisengießerei
Industriestraße 23 – D-74912 Kirchardt
Germany
www.behringer.net

Firma Behringer jest dzisiaj światowym liderem produkującym przemysłowe przecinarki taśmowe. Wybieramy najlepszycj, dlatego Awexim jest wyłącznym przedstawicielem BEHRINGER na Polskę od niemal 25 lat.

Historia – 100 lat historii budowy przecinarek taśmowych.

Firma BEHRINGER GmbH została założona w 1919 roku przez Augusta Behringera jako warsztat mechaniczny. Po II wojnie światowej firma opracowała i wyprodukowała swoją pierwszą piłę ręczną, dlatego w 1952 r. firma uruchomiła pierwszą własną odlewnię żeliwa, która zaopatrywała stale rozwijającą się produkcję pił. W 1977r. pierwsza przecinarka taśmowa do metalu została opracowana i wyprodukowana.  Po przejęciu w 2000 r. specjalisty od pił tarczowych EISELE, dlatego BEHRINGER GmbH jest jednym z niewielu kompletnych dostawców na rynku technologii cięcia.

Przecinarki taśmowe Behringer dzisiaj

Behringer GmbH działa zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.  Zatrudniając około 400 pracowników na całym świecie, firma eksportuje swoje produkty do ponad 70 krajów. Spółki zależne w Weilheim / Teck, USA i Francji oraz przedstawicielstwa na całym świecie zapewniają optymalną obsługę klienta. Pomimo swojej międzynarodowej orientacji, firma pozostaje mocno związana ze swoją obecną siedzibą. Drugim filarem firmy Behringer GmbH jest własna odlewnia, dlatego dostarczamy niektóre komponenty do własnej produkcji maszyn, ale nasza odlewnia produkuje części dla naszych klientów z niemieckiego przemysłu maszynowego. Od odlewów surowych z żeliwa szarego lub sferoidalnego po gotowe do montażu komponenty, dostarczamy wszystko z jednego źródła.

Przecinarki taśmowe w ofercie Behringer

Konkludując, w naszej ofercie Behringer znajdują się liczne przemysłowe przecinarki taśmowe , a  m.in:przecinarki taśmowe do metalu i metali nieżelaznych, przecinarki dwukolumnowe, przecinarki na łożyskach liniowych. Pogrupowane są one więc według sposobu działania:

  • HBE DYNAMIC – ekonomiczne automatyczne przecinarki do metalu
  • HBM –  wysokowydaje przecinarki automatyczne
  • HBP SEMI-AUTOMATIC –  półautomatyczne przecinarki taśmowe
  • LARGE – wielkogabarytowe przecinarki do najcięższych zadań cięcia.
  • HBP-HBE MITRE – przecinareki taśmowe do cięcia pod kątem
  • LPS – pionowe przecinarki taśmowe do płyt i bloków

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Zobacz ciekawe wdrożenia przecinarek taśmowych BEHRINGER

Zobacz nasze przykładowe wdrożenia, które mogą być podobne do Twoich potrzeb, lub które mogą stać się inspiracją dla Twojego wdrożenia. To jedynie fragment naszych możliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.