10 lat rozwoju Farsoon Technologies

Baner: 10 lat rozwoju Farsoon Technologies

Obchody dziesiątej rocznicy założenia Farsoon Technologies

Firma Farsoon Technologies ma zaszczyt ogłosić obchody dziesięciolecia powstania firmy oraz związne z nimi AM Innovation Forum! Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 24 października 2019 roku w siedzibie głównej Farsoon, w Changsha. W tym szczególnym momencie, firma Farsoon pragnie podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom przemysłowym za ich nieustające zaufanie i wsparcie. Chcielibyśmy również wyrazić nasze szczere uznanie dla wszystkich Farsoonerów na całym świecie. Nie bylibyśmy w stanie zajść tak daleko bez całej waszej pracowitości i ciężkiej pracy! Oto podsumowanie 10 lat rozwoju Farsoon Technologies.

W oparciu o jasną wizję…

Firma założona w 2009 roku składała się z zaledwie 5 pracowników pracujących w magazynie. Nikt wtedy nie spodziewał się jak Farsoon rozrośnie się przez najbliższe 10 lat. Dzisiaj to nr 1 w produkcji addytywnej OEM w Chinach. Obecnie Farsoon zatrudnia ponad 300 pracowników i posiada bezpośrednie oddziały lokalne w Stuttgarcie (Niemcy) i Austin (Texas, USA). Wszystko zaczęło się od prostego i jasnego pomysłu: “Open for Industry – Otwartość dla przemysłu”. Naszym celem jest ciągłe przesuwanie granic prawdziwej  przemysłowej produkcji technikami przyrostowymi. Nsza strategia to oferowanie użytkownikowi pełnego dostępu i swobody w doborze materiałów i parametrów. Tylko w ten sposób można w pełni dostosować się do wymagań specjalistycznych zastosowań i produkcji przemysłowej.

 

Innowacyjność jest głównym celem Farsoon. W ciągu 10 lat rozwoju firma Farsoon stworzyła zespół światowej klasy ekspertów w dziedzinie badań i rozwoju w obszarze maszyn, materiałów, oprogramowania i aplikacji. Korzystając z głębokiej wiedzy specjalistycznej w zakresie systemów optycznych, kontroli termicznej, mechaniki, systemów kontrolnych i doradztwa materiałowego w szerokim zakresie wielu projektów i ścisłej współpracy, Farsoon dostarcza wielu korzyści swoim przemysłowym klientom.

 

Poza innowacjami technologicznymi, Farsoon nadal wsłuchuje się w potrzeby klientów zarówno z przemysłowych obszarów z całego świata, jak również i szybko rozwijającego się rynku 3D w Chinach. Na przestrzeni lat firma Farsoon stworzyła pełne portfolio maszyn do topienia laserem metali i spiekania laserem polimerów. Obecnie oferuje szeroki zakres możliwości dla wielu gałęzi przemysłu: motoryzacyjnego, lotniczego, produkcji form i oprzyrządowania, produkcji przemysłowej, medycznej, dentystycznej, naukowej i produktów konsumenckich.

Innowacje

Wraz z wprowadzeniem HT1001P i FS421M oraz koncepcji CAMS (Continuous Additive Manufacturing Solution) w 2018 roku oraz rozwojem technologii Flight Technology na początku 2019 roku, Farsoon coraz bardziej zyskuje na znaczeniu na rynku przemysłowych drukarek 3D. Wraz z rosnącą rozpoznawalnością na rynku, jak również rosnącą flotą innowacyjnych systemów, Farsoon odnotował szybki wzrost sprzedaży. Od czasu pierwszego globalnego zamówienia na maszyny w 2011 roku, sprzedaż Farsoon na całym świecie szybko wzrosła w ostatnich latach. Na obecną chwilę, sprzedaż drukarek 3D ma około 40% udziału w obrotach firmy.  W ciągu pierwszych 8 miesięcy 2019 roku firma Farsoon osiągnęła poziom sprzedaży maszyn równy całej sprzedaży w roku 2018.

Plan wydarzenia

W uznaniu dla “10 lat innowacji”, wydarzenie to będzie wyraźnie koncentrować się na najnowszej technologii AM i jej industrializacji. Całodniowe wydarzenie rozpocznie się od krótkiej ceremonii – przemówienia. Następnie przemówienia inauguracyjne, wizyta w kampusie Farsoon, podgląd nowych produktów. Wśród atrakcji licznie przemówienia gościnne liderów z różnych branż i instytucji oraz oczywiście obfita kolacja. Wybitni prelegenci podzielą się z publicznością swoim profesjonalnym i wyjątkowym spojrzeniem na branże druku 3D. W swoich wystąpieniach obejmując zagadnienia z zakresu zastosowań, badań i perspektyw na przyszłość.

 

Tytuł oryginału: 10 Years of Innovation
Źródło: http://en.farsoon.com/news_detail/newsId=118.html