Farsoon – FS421M

Największy system Farsoon do wytwarzania części metalowych
Drukarki 3D do wytwarzania części metalowych Farsoon to potężne przemysłowe urządzenia. Największym z nich jest Farsoon FS421M. Dysponuje polem roboczym o wielkości 425 x 425 x 420 mm. Co więcej, wyposażony jest w standardzie w laser światłowodowy o mocy 500W i wewnętrzny system przenośników taśmowych co sprawia, że sprosta nawet najcięższym produkcyjnym wymaganiom.

FS421M

Stworzony do ciągłej produkcji

Farsoon FS421M to przemysłowa drukarka 3D wykorzystująca technikę laserowego stapiania proszków metalowych zdolna do ciągłej, przemysłowej pracy. Dzięki obszarowi roboczemu o wymiarach 425 x 425 x 420 mm, FS421M jest w stanie wytwarzać duże części metalowe z szerokiej gamy metalowych materiałów proszkowych. Co więcej, duży obszar roboczy w połączeniu z opcjonalnym, podwójnym systemem laserowym i w pełni cyfrowym układem optycznym umożliwia dużą optymalizację produkcji. Dodatkowo, wewnętrzy system szyn umożliwia szybką wymianę cylindrów roboczych między stanowiskami.

Wydajność i bezpieczeństwo

Farsoon FS421M wyposażono w całkowicie nowy, innowacyjny system zamkniętego obiegu proszku wewnątrz maszyny. Podawanie materiału na stół roboczy, jak również uzupełnianie zasobnika i recykling nadmiarowego proszku są zintegrowane w jeden zautomatyzowany system. Nowoczesny, mocny i wydajny system filtracji gazów wewnętrznej atmosfery ochronnej umożliwia przetwarzanie materiałów o wysokiej podatności na utlenianie. Dodatkowo możliwość automatycznego czyszczenia obiegu wydłuża okres pomiędzy kolejnymi wymianami filtrów.

Otwartość parametrów

Farsoon jest jedyną firmą oferującą przemysłowe proszkowe drukarki 3D, która udostępnia swoim użytkownikom dostęp do wszystkich parametrów procesu. Oznacza to, że operator ma pełną możliwość zmiany parametrów maszyny i wyboru dowolnego proszku. Docelowo, daje to ogromną swobodę użytkowania i elastyczność systemów laserowego stapiania proszków metalowych Farsoon. Ponadto, nasze urządzenia charakteryzują się dwoma trybami użytkowania. Pierwszy to tryb uproszczony, produkcyjny, który skierowany jest do codziennego użytkowania w uproszczonej formie. Drugi to tryb ekspercki, zaawansowany, w którym użytkownik ma dostęp do wszystkich parametrów procesu.

 

[1] Obszar funkcjonalnego pola roboczego zależy od drukowanych elementów/stosowanych materiałów
Wiele czynników może mieć wpływ na parametry użytkowe maszyn. Zalecamy przeprowadzenie wstępnych testów w celu określenia przydatności maszyny do określonego celu przed jej użyciem. Farsoon nie udziela żadnych gwarancji przydatności handlowej lub użyteczności urządzeń w szczegółowych zastosowaniach. Dotyczy to również ewentualnych praw własności intelektualnej tak samo jak zgodności prawnej i przepisowej. Firma Farsoon zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych bez uprzedzenia. Farsoon, Bulidstar, Makestar są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Farsoon Technologies. Ostatnia zmiana nastąpiła 20.06.2019r.

Dodatkowo, zapraszamy do odwiedzin na stronie producenta!

The future is not FAR, it's comming SOON

Zobacz przykładowe wdrożenia firmy Farsoon

Od początku swojego istnienia, Farsoon Technologies poczyniło wiele inwestycji w rozwój nowych technologii, nowoczesnych materiałów i innowacyjnych zastosowań dla druku 3D. Część z nich opisaliśmy i przedstawiamy tutaj. Jesteśmy otwarci na nowe, innowacyjne zastosowania dla naszych maszyn, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną