Farsoon – HT1001P CAMS

Największa przemysłowa drukarka 3D autorstwa Farsoon Technologies

Produkty Farsoon są nastawione na przemysłowe zastosowania, z dumą przedstawiamy Farsoon HT1001P CAMS. Dysponuje ogromnym polem roboczym o wymiarach 1000 x 500 x 450 mm, dwa lasery gazowe o mocy 100W każdy, nagrzewaną komorę roboczą do 220℃ i modułową budowę, która jest pokazem nowej technologi CAMS (systemów do ciągłej produkcji metodami przyrostowymi)

Stworzony do ciągłej produkcji

HT1001P CAMS powstawał od podstaw z myślą o pełnej, przemysłowej produkcji. Dzięki możliwości ciągłej seryjnej pracy, HT1001P umożliwia intensywne cykle produkcyjne z krótkim czasem przestoju pomiędzy partiami. Zwiększono wydajność  poprzez zastosowanie innowacyjnego podawania materiału od góry oraz zastosowaniu w pełni cyfrowego laserowego układu optycznego. HT1001P wyposażono w zamknięty obiegowy system podawania proszku o zwiększonej automatyzacji, dzięki czemu zmniejszono udział operatora w podawaniu materiału. Dzięki HT1001P przemysł wytwarzania przyrostowego jest gotowy do podjęcia właściwych kroków w stronę prawdziwej industrializacji.

Zwiększone możliwości

Farsoon HT1001P CAMS oferuje swoim użytkownikom możliwości produkcyjne wykraczające poza aktualnie istniejące standardy. Duża komora robocza o wymiarach 1000x500x450 pozwala na wytwarzanie wielu małych części lub dużych elementów w jednym procesie, bez konieczności późniejszego łączenia bądź sklejania. HT1001P zapewnia również większy zakres temperatury komory roboczej niż inne dostępne handlowo przemysłowe drukarki SLS. Jego komora robocza nagrzewa się aż do 220℃, dzięki czemu z łatwością przetwarza takie materiały jak PA6 czy PA12.

Otwartość i modułowość

HT1001P, jak wszystkie inne urządzenia Farsoon, charakteryzuje się w pełni otwartym systemem. Oznacza to, że wszystkie produkty Farsoon posiadają możliwość pełnej modyfikacji parametrów procesu. Co więcej, dla użytkownika to również swoboda w wyborze materiałów do druku. To otwartość, jaką każde prawdziwie przemysłowe urządzenia powinny posiadać. Ponadto, modułowa konstrukcja HT1001P umożliwia łatwe dodawanie przyszłych stanowisk do przygotowywania wydruków, czy też do obróbki wykańczającej, jak również do integrację z istniejącymi już liniami produkcyjnymi.

[1] Obszar funkcjonalnego pola roboczego zależy od drukowanych elementów/stosowanych materiałów
[2] Wydajność objętościowa zależy od drukowanych elementów/stosowanych materiałów Wiele czynników może mieć wpływ na parametry użytkowe maszyn. Zalecamy przeprowadzenie wstępnych testów w celu określenia przydatności maszyny do określonego celu przed jej użyciem. Farsoon nie udziela żadnych gwarancji przydatności handlowej lub użyteczności urządzeń w szczegółowych zastosowaniach. Dotyczy to również ewentualnych praw własności intelektualnej tak samo jak zgodności prawnej i przepisowej. Firma Farsoon zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych bez uprzedzenia. Farsoon, Bulidstar, Makestar są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Farsoon Technologies. Ostatnia zmiana nastąpiła 20.06.2019r.

Dodatkowo, zapraszamy do odwiedzin na stronie producenta!

Dowiedz się więcej o największej przemysłowej drukarkce 3D i filozofii CAMS

Pokaż mi!

Zobacz przykładowe wdrożenia firmy Farsoon

Od początku swojego istnienia, Farsoon Technologies poczyniło wiele inwestycji w rozwój nowych technologii, nowoczesnych materiałów i innowacyjnych zastosowań dla druku 3D. Część z nich opisaliśmy i przedstawiamy tutaj. Jesteśmy otwarci na nowe, innowacyjne zastosowania dla naszych maszyn, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną