NACHI AquaREVO

NACHI to światowy lider jakościowy w produkcji narzędzi monolitycznych. Przedstawiamy wiertła z serii AquaREVO.

Swoimi produktami firma NACHI udowadnia, że wciąż jest wyznacznikiem innowacji lecz co więcej, jakości w obszarze narzędzi skrawających. W najnowszym wiertle AquaREVO poprawiono wszystkie 3 aspekty narzędzia tnącego takie jak nowy węglik (materiał), geometria i jakość obróbki powierzchni. 

 

Dodatkowe informacje o technologii i zastosowaniach

Seria NACHI AquaREVO to przede wszystkim:

  • Podwojona żywotność, trwałość i stabilność wiereł AquaREVO znacząco przewyższa parametry standardowych wierteł. To standardowa cecha produktów NACHI.
  • Wysoka wydajność, utrzymywana nawet przy zwiększonej prędkości obrotowej i wartości posuwu. Dzięki temu, czas obróbki znacząco maleje.
  • Uniwersalność, która objawia się nawet w obróbce materiałów trudnoskrawalnych lub o zwiększonej twardości, wciąż oferując wysoką jakość wiercenia bez zmniejszania wydajności narzędzia.
  • Doświadczenie, ponieważ to już trzecia generacja wierteł węglikowych produkcji NACHI. Wiercenie najwyższej jakości poparte 90 letnim doświadczeniem NACHI, lidera technologicznego w tej dziedzinie.
  • Innowacyjność, związana z ulepszonymi wszystkimi trzema aspektami narzędzia tnącego. Nowy materiał, zmieniona geometria i zaawansowana powłoka narzędzia znacząco poprawia wszystkie aspekty w techologii wiercenia.

Dodatkowo, więcej informacji znajdą Państwo w katalogu NACHI

Poniżej prezentujemy film promocyjny dla wierteł z serii AquaREVO

Nowa geometria wiertła

Nowy, ulepszony materiał wiertła

Nowo opracowana powłoka narzędzia

Tabela przykładowych materiałów i możliwości ich obróbki wiertłem AquaREVO

Więcej informacji znajdą Państwo w katalogu NACHI

Szukasz wydajności w obróbce skrawaniem? Nasi doradcy pomogą Ci zwiększyć produktywność i zoptymalizować produkcje!

Pokaż mi!
Logotyp

Produkty w ofercie Nachi

Wiertła,  gwintowniki jak również frezy firmy NACHI pracują niezwykle wydajnie. Dzięki wyszukanym podłożom, innowacyjnej geometrii cięcia i wysokiej jakości powłokom są bardzo odporne na zużycie. Przekonują one najwyższą niezawodnością procesu, również w trudnych warunkach.

NACHI to przede wszystkim korzystne rozwiązanie dla profesjonalistów we wszystkich segmentach obróbki przemysłowej.

Przykładowe wdrożenia narzędzi i obrabiarek

Codziennie wdrażamy narzędzia skrawające u klientów docelowych w Polsce. Specjalizujemy się w optymalizacji procesów produkcyjnych i sprawiamy, że produkcja jest szybsza i tańsza. Wdrażamy nie tylko narzędzia, ale również obrabiarki. Zobacz przykładowe nasze wdrożenia!

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną