NACHI – katalogi do pobrania

NACHI to światowy lider jakościowy w produkcji narzędzi monolitycznych. Firma przez wiele lat ciężkiej pracy zdobyła międzynarodowe uznanie w dziedzinie narzędzi skrawających. Ciągłe doskonalenie metod produkcji oraz szeroko zakrojone badania nad materiałami gwarantują, że również w przyszłości nasze produkty sprostają coraz większym wymaganiom.

Awexim jest generalnym importerem narzędzi skrawających firmy NACHI na terenie Polski. Poniżej prezentujemy Państwu katalogi pozostałych produktów tej grupy.

Szukasz wydajności w obróbce skrawaniem? Nasi doradcy pomogą Ci zwiększyć produktywność i zoptymalizować produkcje!

Pokaż mi!
Logotyp

Wybrane produkty w ofercie NACHI

Wiertła,  gwintowniki jak również frezy firmy NACHI pracują niezwykle wydajnie. Dzięki wyszukanym podłożom, innowacyjnej geometrii cięcia i wysokiej jakości powłokom są bardzo odporne na zużycie. Przekonują one najwyższą niezawodnością procesu, również w trudnych warunkach.

NACHI to przede wszystkim korzystne rozwiązanie dla profesjonalistów we wszystkich segmentach obróbki przemysłowej.

Przykładowe wdrożenia narzędzi i obrabiarek

Codziennie wdrażamy narzędzia skrawające u klientów docelowych w Polsce. Specjalizujemy się w optymalizacji procesów produkcyjnych i sprawiamy, że produkcja jest szybsza i tańsza. Wdrażamy nie tylko narzędzia, ale również obrabiarki. Zobacz przykładowe nasze wdrożenia!

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną