Farsoon – FS121M

Kompaktowe stanowisko to wytwarzania części metalowych drukiem 3D

Farsoon FS121M to urządzenie stworzone tak, by sprostać najbardziej rygorystyczny wymaganiom dokładności i precyzji wykonania elementów. Charakteryzuje się polem roboczym o wymiarach 120 x 120 x 100 mm i laserem światłowodowym o mocy 200W, lecz to co ją wyróżnia to zmniejszona średnica plamki lasera oraz różne metody wyrównywania warstw proszku.

FS121M

Kompaktowa drukarka do laserowego stapiania proszków metalowych

FS121M to kompaktowe stanowisko do wytwarzania elementów techniką przyrostową z metali. Zapewnia użytkownikowi wybór pomiędzy wieloma rozmiarami średnicy plamki lasera, jak również różnych rodzajów systemów wyrównywania proszku. W połączeniu z zmniejszonym zapotrzebowaniem na urządzenia pomocnicze pozwala wpasować maszynę nawet w niewielkie zakłady przemysłowe, zapewniając jednocześnie wysokie standardy wytwarzanych części.

Cena i wydajność

Farsoon FS121M wyposażono w 200W laser fiber, system oparty na nowoczesnej technice światłowodowej. Co więcej, do sterowania wiązką lasera służy w pełni cyfrowy system optyczny. Te cechy, w połączeniu z niewielką średnicą plamki lasera pozwalają na wytwarzanie części o największym stopniu złożoności i komplikacji geometrycznej. Urządzenia Farsoon powstają z myślą o najwyższym standardzie jakości. Zapewniamy, że wszystkie kluczowe komponenty drukarek wykonano z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić maksymalnie długi okres bezawaryjnego użytkowania. Firma Farsoon wykorzystuje najnowsze systemy bezpieczeństwa procesu. W naszych urządzeniach stosujemy wydajną atmosferę ochronną gazów szlachetnych oraz wysoce efektywny system filtrów ochronnych aby zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa maszyny i personelu. To wszystko robimy w cenie przystępnej dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa.

Otwartość parametrów

Farsoon jest jedynym producentem przemysłowych drukarek 3D wykorzystujących technikę selektywnego stapiania proszków metalowych, który udostępnia swoim użytkownikom dostęp do wszystkich kluczowych parametrów procesu. Możliwość dowolnej modyfikacji wszystkich czynników procesu zapewnia najwyższy poziom swobody użytkowania i elastyczności urządzeń Farsoon. Jesteśmy otwarci na konsultacje dotyczące specjalistycznych proszków chemicznych aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa.

Zobacz jak wygląda produkcja koronek zębowych na Farsoon FS121M

[1] Obszar funkcjonalnego pola roboczego zależy od drukowanych elementów/stosowanych materiałów
Wiele czynników może mieć wpływ na parametry użytkowe maszyn. Zalecamy przeprowadzenie wstępnych testów w celu określenia przydatności maszyny do określonego celu przed jej użyciem. Farsoon nie udziela żadnych gwarancji przydatności handlowej lub użyteczności urządzeń w szczegółowych zastosowaniach. Dotyczy to również ewentualnych praw własności intelektualnej tak samo jak zgodności prawnej i przepisowej. Firma Farsoon zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych bez uprzedzenia. Farsoon, Bulidstar, Makestar są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Farsoon Technologies. Ostatnia zmiana nastąpiła 20.06.2019r.

Dodatkowo, Zachęcamy do odwiedzin na stronie producenta!

The future is not FAR, it is comming SOON

Zobacz przykładowe wdrożenia firmy Farsoon

Od początku swojego istnienia, Farsoon Technologies poczyniło wiele inwestycji w rozwój nowych technologii, nowoczesnych materiałów i innowacyjnych zastosowań dla druku 3D. Część z nich opisaliśmy i przedstawiamy tutaj. Jesteśmy otwarci na nowe, innowacyjne zastosowania dla naszych maszyn, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną