AM Solutions
S1

Wielofunkcyjna śrutownica do wydruków 3d S1 AM SOLUTIONS

Wielofunkcyjna śrutownica do wydruków 3D, przedstawiamy S1 od AM SOLUTIONS!

Jeśli szukasz urządzenia, które usuwa pozostały po procesie proszek z metalowych i plastikowych elementów oraz czyści je zachowując wysoką jakość w ekonomiczny i automatyczny sposób to S1 jest właśnie dla Ciebie!

Dodatkowe informacje

Przedstawiamy wielofunkcyjną śrutownice do wydruków 3D S1 od AM SOLUTIONS! Ekonomiczna konstrukcja plug-and-play pozwala na łatwą i efektywną obsługę zarówno przy obróbce ręcznej, jak i półautomatycznej.  Stała rotacja detali podczas procesu czyszczenia zapewnia powtarzalne i stałe wyniki obróbki śrutowaniem bez uszkadzania powierzchni detalu. Dotyczy to zarówno elementów plastikowych, jak i metalowych, stanowiąc doskonałą podstawę dla późniejszych operacji produkcyjnych. Ze względu na niewielkie rozmiary i solidną konstrukcję maszyna ta może być łatwo zintegrowana z każdą linią produkcyjną.

S1 to wiele korzyści, w tym:

  • Konstrukcja Plug-and-Play, idealny system na pierwszą maszynę
  • Prosta i elastyczna obsługa, nawet w przypadku złożonych elementów drukowanych 3D
  • Szybka wymiana medium ściernych
  • System pozwala na stosowanie zarówno wysoce abrazyjnych, jak i delikatnych środków do obróbki strumieniowej.
  • Proste i szybkie czyszczenie całego systemu

 

 

Zobacz ciekawe wdrożenia firmy AM SOLUTIONS

Technologie przyrostowe posiadają wiele zalet dla przemysłu. Aby osiągnąć najwyższą wydajność detali, po wydruku należy je poddać obróbce wykończeniowej. AM SOLUTIONS, spółka należąca do grupy ROSLER, światowego lidera obróbki powierzchni posiada wieloletnie doświadczenie, które wykorzystuje w optymalizacji technik postprocessingu wydruków 3D. Zobacz nasze wdrożenia!

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną