AM Solutions
M3 – wibrościerna

AM SOLUTIONS M3 - wibrator kołowy do skomplikowanych detali

System M3 AM Solutions idealnie nadaje się do obróbki wykończeniowej wibrościernej elementów drukowanych 3D z tworzyw sztucznych lub metali, szczególnie wtedy, gdy elementy te są delikatne, mają skomplikowany kształt geometryczny i wymagają niezwykle delikatnej obróbki.

M3 to najbardziej zaawansowany wibrator kołowy od AM Solutions, przeznaczony do precyzyjnej, bezpiecznej i powtarzalnej obróbki końcowej!

Automatyczna obróbka wibrościerna wydruków 3d

AM Solutions M3 to zaawansowany wibrator kołowy do najtrudniejszych zadań obróbki wibrościernej wydruków 3D.

Przedmioty obrabiane są indywidualnie montowane do uchwytów. Zapobiega to uszkodzeniom w postaci nacięć lub zadrapań, ponieważ podczas całego procesu wykończenia elementy obrabiane nigdy się nie stykają. Kolejnym pozytywnym efektem jest całkowite zanurzenie części podczas obrabiania przez media ścierne. Zapewnia to intensywny, równomierny, a jednocześnie delikatny proces, który obrabia również skomplikowane wewnętrzne fragmenty obrabianego detalu.  Innowacyjna konstrukcja sprzętu powoduje, że obróbka wibrościerna wydruków 3d pozwala na jednoczesne wykańczanie jednego dużego elementu, mierzącego do 650 mm, lub kilku mniejszych elementów jednocześnie. Pneumatyczny system transportu mediów całkowicie eliminuje konieczność ręcznego usuwania lub dodawania mediów, a tym samym znacznie poprawia ogólną efektywność kosztową.

Parametr roboczy

AM Solutions M3

Wewnętrzne wymiary misy roboczej
Maksymalna prędkość obrotowa
Przepływ wody roboczej
Przepływ mediów roboczych
Sugerowany dla
ϕ 700, 540 mm wysokości
3000 obr/min
od 20 do 100 l/h (ustawiany)
od 0 do 2 l/h (ustawiany)
Obróbki powierzchni najbardziej złożonych i trudnych, dużych detali 3D, wszystkie technologie wydruków
 

Wymiary zewnętrzne maszyny

Wymiary przestrzeni roboczej

Dodatkowo, zapraszamy do odwiedzin na stronie producenta – M3 od AM Solutions!

 

Medium

medium do obróbki wydruków 3d

Nasze materiały eksploatacyjne – optymalnie dostosowane do wymagań druku 3D.

Niezależnie od tego, czy drukujesz elementy z metalu czy z tworzywa sztucznego, dzięki AM Solutions – technologii postprocesowej 3D masz partnera technologicznego, który może Cię wesprzeć na każdym etapie postprocesu. Oferujemy nie tylko szerokie spektrum wyposażenia maszyn, ale również możemy dostarczyć wymagane media i związki, które są stale dostosowywane do wszystkich rodzajów zastosowań w produkcji addytywnej.

Nasz asortyment materiałów eksploatacyjnych obejmuje media do szlifowania i polerowania, mieszanki do niestandardowych procesów wykańczania masowego oraz media do śrutowania. To bogactwo produktów w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów z centrów testowych Rösler na całym świecie pozwala na opracowanie rozwiązań procesowych, które w pełni spełniają specyficzne wymagania techniczne. Wynik: Praktycznie dla każdego zastosowania możemy zaoferować Państwu optymalne pod względem technicznym i ekonomicznym rozwiązania.

Zobacz ciekawe wdrożenia firmy AM SOLUTIONS

Technologie przyrostowe posiadają wiele zalet dla przemysłu. Aby osiągnąć najwyższą wydajność detali, po wydruku należy je poddać obróbce wykończeniowej. AM SOLUTIONS, spółka należąca do grupy ROSLER, światowego lidera obróbki powierzchni posiada wieloletnie doświadczenie, które wykorzystuje w optymalizacji technik postprocessingu wydruków 3D. Zobacz nasze wdrożenia!

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną