AM Solutions
M2

AM SOLUTIONS M2 - wibrator kołowy do wydruków 3d w produkcji wielkoseryjnej

M2 od AM Solutions to zaawansowany produkt przeznaczony do obróbki serii produkcyjnych wykonanych technikami przyrostowymi. Automatyczna praca i wysoka zdolność adaptacji do różnych zastosowań. Maszyny M2 są idealne do obróbki dużych ilości detali oferując absolutnie powtarzalną jakość.

Jeśli potrzebujesz maszyny do wykańczania powierzchni serii elementów wykonanych drukiem 3D zarówno z tworzyw sztucznych jak i metali to M2 jest najlepszym rozwiązaniem!

Dodatkowe informacje

M3 od AM Solutions to zaawansowany wibrator kołowy stworzony specjalnie do obróbki powierzchni wydruków 3D. Wyróżnia się wysoką wydajnością obróbki powierzchni zarówno elementów metalowych, jak i plastikowych. Dzięki automatycznej pracy i wysokiej zdolności adaptacji do różnych zastosowań, maszyny M2 są idealne do obróbki detali wykonanych wszystkimi metodami druku 3D. M2 to maszyna dedykowana dla dużych ilości detali, oferując absolutnie powtarzalną jakość.  Wysoka wartość przyłożonej siły odśrodkowej pozwala na większą wydajność usuwania materiału. To dodatkowa zaletą w przypadku konieczności obróbki elementów metalowych!

Automatyczna kontrola wielkości szczeliny pomiędzy dyszą a misą roboczą oraz poziomu płynu roboczego. Co więcej, automatyczna detekcja wypełnienia zbiornika elementów ściernych gwarantuje bezpieczeństwo procesu i zapewnia stałą wysoką jakość wykończenia. Oprócz wysokiej efektywności kosztowej i w pełni automatycznej pracy, systemy M2 AM Solutions oferują również kompaktową, oszczędzającą miejsce konstrukcję. Oczywiście, ten wielofunkcyjny system może być również połączony z w pełni automatycznymi systemami załadunku i suszenia elementów roboczych, co pomaga skrócić czas cyklu i zwiększyć efektywność kosztową.

Parametr roboczy

AM Solutions M2

Objętość misy roboczej
Dostępna robocza objętość
Moc silnika napędzającego misę
Całkowita moc systemu
Wymiary ekranu dotykowego
Sugerowany dla
65 l
35 l
2.2 kW
3.64 kW
440 x 580 mm
Obróbka powierzchni wydruków 3D wykonanych seriami, wszystkie technologie wydruków
 

Wymiary zewnętrzne maszyny

Wymiary przestrzeni roboczej

Dodatkowo, zapraszamy do odwiedzin strony producenta – M2 od AM Solutions!

Zobacz ciekawe wdrożenia firmy AM SOLUTIONS

Technologie przyrostowe posiadają wiele zalet dla przemysłu. Aby osiągnąć najwyższą wydajność detali, po wydruku należy je poddać obróbce wykończeniowej. AM SOLUTIONS, spółka należąca do grupy ROSLER, światowego lidera obróbki powierzchni posiada wieloletnie doświadczenie, które wykorzystuje w optymalizacji technik postprocessingu wydruków 3D. Zobacz nasze wdrożenia!

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną