PostProcess DECI Duo – wykańczenie powierzchni

Obróbka wydruków 3d postprocessing usuwanie podpór

Kompaktowe urządzenie do usuwania proszku po wydruku 3d i wykańczania powierzchni przy wykorztaniu technologii TAF (Thermal Atomized Fusillade) – połączenie odpowiedniego przepływu specjalnego detegentu z dedykowanym medium wykańczającym

DECI DUO - urządzenie do usuwania proszku po wydruku 3d i wykańczania powierzchni

Technologia wykańczania = maszyna + chemia +  ścierniwo

Szorstkie, niewykończone powierzchnie na częściach drukowanych 3D ukazują kolejne warstwy wydruku i surową naturę procesu tworzenia. Tradycyjne metody ręcznego wykańczania są drogie, niekonsekwentne i nie nadają się do zastosowania przy seriach produkcyjnych przekraczających kilka sztuk. PostProcess automatyzuje wykańczanie powierzchni w produkcji addytywnej dzięki naszym sprawdzonym, opatentowanym i zgłoszonym do opatentowania rozwiązaniom opartym na technologii integrującej sprzęt z autorskim oprogramowaniem i chemią. Automatyzujemy dzisiejsze ręczne metody i zapewniamy, że każda wydrukowana część spełnia wymagania klienta, takie jak pożądana średnia chropowatości (Ra) i spójność wymiarowa, przy jednoczesnym zachowaniu drobnych szczegółów części wydrukowanej w 3D.

 

DECI DUO: Maszyna

Dzięki zgłoszonemu do opatentowania urządzeniu Hybrid DECI Duo™, powstało urządzenie do usuwania proszku po wydruku 3d, które działa bardzo wydajnie. Usuwanie proszku i wykańczanie powierzchni części drukowanych 3D jest zautomatyzowane w jednym, wielofunkcyjnym systemie, zaprojektowanym w sposób oszczędzający miejsce i optymalizujący przestrzeń produkcyjną.

Hybrydowy DECI Duo został zaprojektowany dla najbardziej zaawansowanych materiałów do druku 3D, takich jak żywice, tworzywa termoplastyczne i metale, oferując szybkie czasy cyklu dla nawet najbardziej złożonych części, w tym tych z wewnętrznymi kanałami, organicznymi geometriami i plastrami miodu.

Niespotykana wydajność urządzenia Duo jest wynikiem zastosowania technologii TAF (Thermal Atomized Fusillade), w której dwa prostopadłe, jednoosiowe strumienie składające się ze sprężonego powietrza, detergentu i zawiesiny ciał stałych zapewniają ukierunkowane sekwencje czyszczenia, jednocześnie wykorzystując obrót części o 360° w celu maksymalnego odsłonięcia powierzchni. W rezultacie, DECI Duo może usuwać proszek i wykańczać powierzchnie w następujących technologiach druku 3D: SLA, SLS, DMLS/Binder Jetting, MJF, SLS i innych.

Dzięki połączeniu zoptymalizowanej energii, wyjątkowej chemii obejmującej detergenty i zawiesiny, system jest prowadzony przez nasze opatentowane oprogramowanie AUTOMAT3D™ w celu usunięcia proszku i zapewnienia pożądanego wykończenia powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu geometrii drobnych części.

DECI DUO: Chemia + ścierniwo

Nasze media do wykańczania powierzchni, dostępne w różnych gęstościach i ziarnistościach, są niezawodnie zaprojektowane, aby precyzyjnie dostarczać odpowiednią ilość energii do uzyskania pożądanego efektu końcowego. Dzięki naszej ofercie uretanowych mediów ściernych (UAM), uretanowych mediów polerskich (Urethane Abrasive Media – UPM) i poliestrowych mediów ściernych (Polyester Abrasive Media – PAM), możemy zapewnić pożądane wykończenie dla wszystkich materiałów drukarskich i wymagań dotyczących chropowatości powierzchni (Ra) produktu końcowego z naszym zestawem systemów wykończenia powierzchni.

Wszystkie nasze zgłoszone do opatentowania rozwiązania inżynieryjne zostały opracowane pod kątem wysokiej wydajności i zoptymalizowane pod kątem wykorzystania naszych detergentów i mediów z formułą dodatków. Dla DECI Duo oferujemy nasze zawiesiny, które są zastrzeżoną mieszanką detergentów i stopów.

 

 

Zobacz wdrożenia systemów do obróbki wydruków 3d

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną