AM Solutions
S3

S3 od AM Solutions to zaawansowany i w pełni automatyczny system do usuwania proszku i wykańczania powierzchni dużych oraz geometrycznie złożonych elementów metodą wet blasting.
Jeśli szukasz systemu który podoła bezpiecznej i dokładnej obróbce nawet najtrudniejszych elementów, S3 jest właściwym wyborem!

Dodatkowe informacje

System S3 od AM SOLUTIONS typu ‘Plug and Play’, który został opracowany specjalnie do zastosowań w obróbce strumieniowo-ściernej na mokro. Zintegrowana ramie robotyczne pozwala na ukierunkowaną, delikatną obróbkę dużych i złożonych elementów wykonanych z metalu lub tworzyw sztucznych. Ciągły monitoring wszystkich parametrów procesowych gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa procesu. Wszystko to pozwala na w pełni automatyczne usuwanie resztek proszku i ujednorodnianie powierzchni przy zachowaniu wysokiego stopnia trwałości i absolutnie powtarzalnych wyników. Duże drzwi w kształcie litery L, umożliwiające dostęp przez dach maszyny, umożliwiają załadunek i rozładunek elementów roboczych za pomocą dźwigu.

Kluczowe cechy:

  • Proces obróbki końcowego w procesie śrutowania na mokro
  • Poprzez stworzenie warstwy ochronnej na powierzchni detalu, obróbka strumieniowo-ścierna na mokro jest niezwykle delikatna.
  • Niewielki ślad po procesie
  • Możliwa selektywna obróbka powierzchni detalu
  • Śrutowanie wyłącznie wodą lub alternatywnie ścierniwem
  • Śrutowanie na mokro nie podlega przepisom ATEX.
  • Pliki CAD umożliwiają programowanie w trybie off-line
  • Recykling i oczyszczanie płynów roboczych

Parametr roboczy

AM Solutions S3

Prędkość stołu obrotowego
Dysze robocze
Ciśnienie strumienia
Tolerancja pozycjonowania ramienia robotycznego
Tolerancja ruchu ramienia robotycznego
Sugerowany system dla
0-100 obr/min
1 lub 2 o średnia od 6 do 16 mm
od 1 do 6 bar
<0.25 mm
< 0.08 mm
Skomplikowanych i/lub dużych detali wymagających specjalistycznej obróbki
 

Wymiary zewnętrzne maszyny:

Wymiary przestrzeni roboczej:

Dodatkowo, zapraszamy do odwiedzin strony producenta – S3 od AM Solutions!

Zobacz ciekawe wdrożenia firmy AM SOLUTIONS

Technologie przyrostowe posiadają wiele zalet dla przemysłu. Aby osiągnąć najwyższą wydajność detali, po wydruku należy je poddać obróbce wykończeniowej. AM SOLUTIONS, spółka należąca do grupy ROSLER, światowego lidera obróbki powierzchni posiada wieloletnie doświadczenie, które wykorzystuje w optymalizacji technik postprocessingu wydruków 3D. Zobacz nasze wdrożenia!

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną