Przykładowe aplikacje – obróbka wydruków 3D

Zawsze możemy zaoferować Ci właściwe rozwiązanie! Obróbka wydruków 3D to nasza specjalność!  Niezależnie od technologii wydruku (SLS, SLM, FDM/FFF, PolyJet, MJF, BinderJet), ponieważ w AM Solutions możemy zaoferować Państwu idealne rozwiązanie dla wszystkich specyficznych wymagań. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb!

 

Przykładowe aplikacje

Obróbka wydruków 3d

Obróbka wydruków 3D to usuwanie podpór nośnych lub niespieczonego proszku, co więcej to wygładzanie oraz polerowanie powierzchni zewnętrznych oraz barwienie. W ofercie posiadamy urządzenia do wydajnego przeprowadzenia każdej z tych czynności!

Niezależnie od przetwarzanego materiału powierzchnia wydruków zawsze charakteryzuje się pewną chropowatością, której wartość zależy od technologii wydruku. Z tego powodu właściwie każdy detal powstający metodami przyrostowymi wymaga obróbki powierzchniowej.

Widoczna warstwowość wydruku, czy też defekty powierzchniowe oraz wyczuwalna chropowatość to aspekty obróbki powierzchniowej, stanowiące obszar działalności AM Solutions.

AM Solutions dostarcza rozwiązania dla wydruków ze wszystkich technologii przyrostowych. Firma jest częścią grupy Rösler, światowego lidera w zakresie rozwiązań obróbki powierzchniowej. Dzięki temu, bazując na wieloletnim know-how swoich pracowników dostarcza najlepsze urządzenia w swojej klasie.

Przykłady obróbki wydruków 3d


Łuk zębowy


Część demonstracyjna


 

Model naczyniowy


 

Głowica ssąca


Obudowa zegarka


Część CNC

 


Jak działamy

 Zobacz ciekawe wdrożenia AM SOLUTIONS

Specjalizujemy się w obróbce wykańczającej wydruków 3D, ponieważ każdy detal, niezależnie od technologii w jakiej go wydrukowano wymaga końcowej obróbki powierzchni. Co więcej, rynek się rozwija a druk 3D stosuje się na coraz szerszą skale. Producenci potrzebują automatycznych urządzeń do postprocessingu, a My je dostarczamy! Zobacz nasze wdrożenia.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną