AM Solutions
M1 Basic

wibrator kołowy do wydruków 3d AM SOLUTIONS M1 BASIC

M1 BASIC to podstawowy wibrator kołowy do wydruków 3D od AM Solutions. To ekonomiczne rozwiązanie dla obróbki pojedynczych elementów lub serii produkcyjnych małych detali. Jeśli potrzebujesz uniwersalnego urządzenia do obróbki powierzchni niewielkich wydruków, M1 Basic to idealne rozwiązanie!

Dodatkowe informacje

Niezależnie od tego, czy wydrukowane elementy są wykonane z metalu czy tworzywa sztucznego – kompaktowy i przyjazny dla użytkownika system M1 można łatwo zintegrować z praktycznie każdą linią produkcyjną. Ta wielofunkcyjna maszyna nadaje się w równym stopniu do obróbki pojedynczych drukowanych elementów jak również do małych serii produkcyjnych. W oddzielnych komorach obróbczych można przetwarzać jednocześnie wiele części poprzez instalację płyt rozdzielających. System M1 posiada m. in. kompleksowy, łatwy w obsłudze pakiet oprogramowania. Pozwala to na przechowywanie programów przetwarzania po obróbce, a tym samym zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów operatora. M1 Basic AM Solutions to najlepsze wykończenie powierzchni detali w połączeniu z maksymalną efektywnością kosztową i powtarzalnością procesu.

Kluczowe cechy

  • Ciągła obróbka powierzchniowa dla różnych materiałów
  • Przyjazne dla użytkownika rozwiązanie programowe umożliwia różne przetwarzanie dla konkretnych aplikacji
  • Równoległa obróbka kilku detali w różnych procesach dzięki separowanym przegrodom
  • Kompaktowy i łatwy w obsłudze bazowy system

Parametr roboczy

M1 Basic

Wewnętrzne wymiary misy roboczej
Robocza prędkość obrotowa
Moc robocza
Pompa odzyskująca wodę procesową
Poziom hałasu
Sugerowane dla
530 x 210 (długość x szerokość)
3000 obr/min
0.65 kW
0 - 24 l/h
< 75 dB(A)
Obróbki powierzchni pojedynczych detali roboczych lub serii małych elementów
 

Wymiary zewnętrzne maszyny

Wymiary przestrzeni roboczej

Dodatkowo, zapraszamy do odwiedzin na stronie producenta – AM Solutions M1 Basic!

Zobacz ciekawe wdrożenia firmy AM SOLUTIONS

Technologie przyrostowe posiadają wiele zalet dla przemysłu. Aby osiągnąć najwyższą wydajność detali, po wydruku należy je poddać obróbce wykończeniowej. AM SOLUTIONS, spółka należąca do grupy ROSLER, światowego lidera obróbki powierzchni posiada wieloletnie doświadczenie, które wykorzystuje w optymalizacji technik postprocessingu wydruków 3D. Zobacz nasze wdrożenia!

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną