Farsoon – eForm

Przystępne i wydajne rozwiązanie dla małych serii produkcyjnych

Farsoon dostarcza najwyższej jakości przemysłowe stanowiska do wytwarzania addytywnego z proszków polimerowych. Farsoon eForm pomimo najmniejszych rozmiarów pola roboczego spośród maszyn Farsoon jest pełnoprawnym, przemysłowym urządzeniem z pełną funkcjonalnością i przystosowaniem do przemysłowych standardów wytwarzania. Dysponuje 30W laserem gazowym, komorą nagrzewaną do 190℃ i obszarem roboczym o wymiarach 250 x 250 x 320 mm.

Przystępne przemysłowe wytwarzanie przyrostowe

eForm to kompaktowe stanowisko to selektywnego laserowego spiekania proszków polimerowych. Pomimo niewielkich rozmiarów komory roboczej jest pełnoprawnym przemysłowym urządzeniem z pełną funkcjonalnością i przystosowaniem do przemysłowych standardów wytwarzania. Stanowi on doskonały wybór dla nowych użytkowników technologii wytwarzania przyrostowego jaki i również dla doświadczonych użytkowników specyficznych maszyn do przetwarzania konkretnych materiałów.

Wydajność kosztowa

Pomimo bycia najmniejszą z drukarek Farsoon Technologies, eForm zachowuje wszystkie cechy, moc i funkcjonalność większych urządzeń przemysłowych. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom połączonym z innowatorskim oprogramowaniem Farsoon, eForm jest w stanie uzyskać bardzo szczegółowe i jednocześnie funkcjonalne części.

Interfejs użytkownika

Dzięki zastosowaniu dużego dotykowego ekranu oraz uproszczonej wersji systemu kontroli pracy maszyny przeznaczonej dla środowiska produkcyjnego, obsługa technologii selektywnego laserowego spiekania proszków polimerowych nigdy nie była tak prosta i intuicyjna.

Kompleksowe oprogramowanie

Drukarka Farsoon eForm, podobnie jak i wszystkie pozostałe urządzenia Farsoon Technologies oferowana jest wraz z pełnym zestawem oprogramowania Farsoon. Ten kompleksowy zestaw programów sterujących umożliwia realizacje wielu funkcji związanych z procesem wytwarzania przyrostowego, począwszy od przygotowania modelu do wydruku a skończywszy na sterowaniu maszyną i parametrami procesu przy jednoczesnym zachowaniu kompatybilności z wszystkimi innymi programami firm zewnętrznych.

[1] Obszar funkcjonalnego pola roboczego zależy od drukowanych elementów/stosowanych materiałów
[2] Wydajność objętościowa zależy od drukowanych elementów/stosowanych materiałów Wiele czynników może mieć wpływ na parametry użytkowe maszyn. Zalecamy przeprowadzenie wstępnych testów w celu określenia przydatności maszyny do określonego celu przed jej użyciem. Farsoon nie udziela żadnych gwarancji przydatności handlowej lub użyteczności urządzeń w szczegółowych zastosowaniach. Dotyczy to również ewentualnych praw własności intelektualnej tak samo jak zgodności prawnej i przepisowej. Firma Farsoon zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych bez uprzedzenia. Farsoon, Bulidstar, Makestar są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Farsoon Technologies. Ostatnia zmiana nastąpiła 20.06.2019r.

Zapraszamy do odwiedzin na stronie producenta!

The future is not FAR, it is comming SOON

Zobacz przykładowe wdrożenia firmy Farsoon

Od początku swojego istnienia, Farsoon Technologies poczyniło wiele inwestycji w rozwój nowych technologii, nowoczesnych materiałów i innowacyjnych zastosowań dla druku 3D. Część z nich opisaliśmy i przedstawiamy tutaj. Jesteśmy otwarci na nowe, innowacyjne zastosowania dla naszych maszyn, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną