Farsoon – seria 252P

Uniwersalne rozwiązanie do wytwarzania plastikowych części

Farsoon dostarcza najwyższej jakości przemysłowe stanowiska do wytwarzania addytywnego z proszków polimerowych. Farsoon Seria 252P oferowana jest w dwóch wariantach, podstawowym oraz wzmocnionym, wysoko-temperaturowym. Charakteryzuje się polem roboczym o wymiarach 250 x 250 x 320 mm i zdolnością do przetwarzania wielu tworzyw sztucznych.

Wydajna, przystosowana do wysokiej temperatury, przemysłowa drukarka 3D

Seria 252P oferuje dwie konfiguracje tej samej maszyny, wersję wysokotemperaturową oraz standardową.  W wersji wysokotemperaturowej komora nagrzewana jest do 280℃ (ST252P), natomiast w standardowej do 220℃ (HT252P). Wzmocniona cieplna kontrola procesu, zastosowanie wytrzymałych temperaturowo komponentów oraz zwiększona wydajność oferuje klientom możliwość przetwarzania nawet takich materiałów jak PA6, PA6,6 oraz PPS.

Wysoka temperatura komory

Urządzenia z serii 252P są w stanie utrzymywać wysoką temperaturę wewnętrzną komory. Udoskonalona osłona termiczna i laser o wyższej mocy umożliwiają przetwarzanie w 252P wysokotemperaturowych tworzyw sztucznych takich jak PA6, PA6,6 oraz PEI do wytwarzania bezpośredniego gotowych komponentów.

Szerokie zastosowania

Dzięki serii 252P, Farsoon Technologies jest w stanie wspierać techniki wytwarzania przyrostowego w wielu różnych gałęziach przemysłu. Seria produktów znajduje zastosowanie podczas rozwoju badań naukowych, w przemyśle motoryzacyjnym, medycznie oraz lotnictwie. Podobnie jak inne rozwiązania Farsoon, seria 252P jest w pełni otwartą platformą, pozwala swobodnie zmieniać i regulować wszystkie parametry procesu wytwarzania.

Dwa tryby użytkowania

252P wyposażono w oprogramowanie oparte na dużym ekranie dotykowym i intuicyjnej funkcjonalności, dostosowanie do potrzeb środowiska produkcyjnego. Dzięki możliwości przełączenia pomiędzy podstawowym trybem a trybem zaawansowanym. 252P oferuje użytkownikowi zarówno łatwą obsługę jak i pełną kontrolę parametrów procesu.

Dedykowane oprogramowanie

Seria 252P jak i wszystkie pozostałe urządzenia Farsoon Technologies dostarcza się wraz z pełnym zestawem oprogramowania Farsoon. Ten kompleksowy zestaw programów sterujących umożliwia realizacje wielu funkcji związanych z procesem wytwarzania przyrostowego. Począwszy od przygotowania modelu do wydruku a skończywszy na sterowaniu maszyną i parametrami procesu. Ponadto, oprogramowanie Farsoon jest w pełni kompatybilne z oprogramowaniem firm zewnętrznych o analogicznym działaniu, zapewniając użytkownikowi najwyższą elastyczność. Programy kompatybilne to miedzy innymi Autodesk Netfabb czy też Siemens NX.

[1] Obszar funkcjonalnego pola roboczego zależy od drukowanych elementów/stosowanych materiałów
[2] Wydajność objętościowa zależy od drukowanych elementów/stosowanych materiałów Wiele czynników może mieć wpływ na parametry użytkowe maszyn. Zalecamy przeprowadzenie wstępnych testów w celu określenia przydatności maszyny do określonego celu przed jej użyciem. Farsoon nie udziela żadnych gwarancji przydatności handlowej lub użyteczności urządzeń w szczegółowych zastosowaniach. Dotyczy to również ewentualnych praw własności intelektualnej tak samo jak zgodności prawnej i przepisowej. Firma Farsoon zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych bez uprzedzenia. Farsoon, Bulidstar, Makestar są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Farsoon Technologies. Ostatnia zmiana nastąpiła 20.06.2019r.

Dodatkowo, zapraszamy do odwiedzin strony producenta!

The future is not FAR, it is comming SOON.

Zobacz przykładowe wdrożenia firmy Farsoon

Od początku swojego istnienia, Farsoon Technologies poczyniło wiele inwestycji w rozwój nowych technologii, nowoczesnych materiałów i innowacyjnych zastosowań dla druku 3D. Część z nich opisaliśmy i przedstawiamy tutaj. Jesteśmy otwarci na nowe, innowacyjne zastosowania dla naszych maszyn, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną