Farsoon – seria 403P

Najlepsze rozwiązanie dla przemysłowej produkcji z plastiku

Farsoon dostarcza najwyższej jakości przemysłowe stanowiska do wytwarzania addytywnego z proszków polimerowych. Farsoon Seria 403P to flagowa linia drukarek do tworzyw sztucznych od Farsoon. Seria zawiera kilka wariantów maszyny dotyczących mocy lasera (60W/100W) oraz temperatury komory roboczej (190℃/220℃) lecz wszystkie łączy obszerne pole robocze o wymiarach 400 x 400 x 450 mm.

Wszechstronna drukarka 3D
Seria 403P to flagowa linia przemysłowych drukarek 3D Farsoon do wytwarzania z materiałów polimerowych. Różne wersje 403P oferują wiele konfiguracji technicznych, począwszy od standardowej wersji 403P do wersji umożliwiającej prace w wysokiej temperaturze. Ulepszone osłony termiczne, mocniejsze lasery czy też szerszy zakres sterowania temperaturą podołają każdemu rodzajowi zastosowania. Drukarka podoła każdemu zastosowaniu, od jednostkowej produkcji prototypów do pełnej i wydajnej produkcji części z tworzyw sztucznych.

Wydajność
Łączy w sobie szybkość skanowania na poziomie 15.2 mm/s z wysokowydajnym systemem rozprowadzania proszku opartym na rolce. Co więcej, dzięki wygodnemu wyjmowanym systemem pudełek roboczych, 403P oferuje zwiększoną wydajność i niższą cenę wytwarzania na część.

Dokładność
Mocne, ośmiostrefowe grzanie i inteligentny systemy kontroli i sterowania temperaturą pozwalają na najlepszą w swojej klasie kontrole temperatury pracy maszyny. To właśnie przekłada się na zmniejszenie deformacji wydruków i zwiększenie precyzji na krawędziach zewnętrznych części.

Wysoka temperatura
Seria 403P zawiera również wersję przystosowaną do pracy w wysokiej temperaturze. Udoskonalona osłona termiczna i laser o wyższej mocy umożliwiają przetwarzanie w 403P wysokotemperaturowych tworzyw sztucznych takich jak PA6 do bezpośredniego użytku.

Otwartość parametrów
Farsoon jest jedyną firmą oferującą przemysłowe proszkowe drukarki 3D, która udostępnia swoim użytkownikom dostęp do wszystkich parametrów procesu. Oznacza to, że operator ma pełną możliwość zmiany parametrów maszyny i wyboru dowolnego proszku. To ogromna swoboda użytkowania i elastyczność systemów spiekania proszków polimerowych jaką oferuję tylko Farsoon.

Zobacz jak wygląda obsługa Farsoon 403P

 

[1] Obszar funkcjonalnego pola roboczego zależy od drukowanych elementów/stosowanych materiałów
[2] Wydajność objętościowa zależy od drukowanych elementów/stosowanych materiałów Wiele czynników może mieć wpływ na parametry użytkowe maszyn. Zalecamy przeprowadzenie wstępnych testów w celu określenia przydatności maszyny do określonego celu przed jej użyciem. Co więcej, Farsoon nie udziela żadnych gwarancji przydatności handlowej lub użyteczności urządzeń w szczegółowych zastosowaniach. Dotyczy to również ewentualnych praw własności intelektualnej tak samo jak zgodności prawnej i przepisowej. Dodatkowo, Firma Farsoon zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych bez uprzedzenia. Farsoon, Bulidstar, Makestar są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Farsoon Technologies.

Dodatkowo, zapraszamy do odwiedzin na stronie producenta!

The future is not FAR, it is comming SOON!

Zobacz przykładowe wdrożenia firmy Farsoon

Od początku swojego istnienia, Farsoon Technologies poczyniło wiele inwestycji w rozwój nowych technologii, nowoczesnych materiałów i innowacyjnych zastosowań dla druku 3D. Część z nich opisaliśmy i przedstawiamy tutaj. Jesteśmy otwarci na nowe, innowacyjne zastosowania dla naszych maszyn, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną